Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha többször utaztál már...

Ha többször utaztál már Oszkár telekocsival, akkor: 1. : A sofőr hány százalékban késett? 2. : A késések hány százalékában nem szólt telefonon? 3. : A késések hány százalékában kért elnézést?

Figyelt kérdés
(Megjegyzés is jöhet.)

2020. febr. 11. 15:33
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia,

Én nem Oszkározok hanem nálunk a feleségem utazik Oszkárral. Késés eddig még nem volt jellemző, Pontosan szólnak ,hogy mikor érnek oda.

Szóval késéssel kapcsolatban nekünk még nem volt probléma.


Probléma szinte mindig akkor van ha úgy alakul hogy le kell az utat mondani. Hiába szólsz időben az előírt módon, csak ritkán fordul elő,hogy nem bunkózzanak veled és ne hangsúlyozzák ki ,hogy most mennyi pénztől esnek el azzal,hogy Te visszamondtad az utat. Legutoljára már jelentettük is a sofőrt a stílusa miatt.

Amúgy tudom,hogy nem ez volt a kérdés csak leírtam.

2020. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos volt az egész válasz, a megjegyzés szerintem pont ilyen, amit leírtál, és amire kíváncsi voltam/vagyok.
2020. febr. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!