Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért pont én vagyok kevés az...

Miért pont én vagyok kevés az élethez?

Figyelt kérdés
Irigykedem a boldog párokra, mert engem még senki sem szeretett és fogadott úgy el ahogy vagyok. Saját véleményem szerint semmihez sem értek, semmiben sem vagyok elég jó. Pl. ha valakivel a párja elmegy nyaralni, vagy vele ünnepli a születésnapját, vagy eljegyzik, vagy házasságot kötnek, akkor arra irigykedem, mert velem még ilyen sose történt.
2020. aug. 26. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A hiszti helyett elkezdeni többé válni..miért nem opció?
2020. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Valami azt súgja hogy nem nagyon erőlteted meg magad hogy változzon a helyzet.
2020. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Hogy jön ide az erőlködés?

Erőlködés nélkül jön az ilyen, o mit erolkodjon??


Jaa, azt hogy erje be akárkivel, csak hogy legyen valaki?

2020. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig mennyire zavar. Azt írtad az az oka, hogy semmiben sem vagy jó. Ezen elég könnyen lehet változtatni, és ha olyan dolgot kezdesz elsajátítani ami szórakoztat, akkor nem is nehéz. Ha tényleg zavar akkor nem értem, miért nem állsz neki?
2020. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az irigység az egyetlen emberi tulajdonság, ami nem visz sehova. Ha a szomszédnak van szép kocsija, ne irigykedj, hanem tudd meg, hogy csinálta és utánozd le. Írigységgel nem jutsz előre.
2020. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!