Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a nagywczés?...

Hogyan zajlik a nagywczés? Szoktál olvasni? Előredősz vagy egyenes háttal ülsz? Nyomsz vagy csak elengeded? Közvélemény kutatás

Figyelt kérdés

#Nagywc ő
2020. aug. 26. 11:36
 1/6 anonim válasza:
Előredölve, nem olvasok. Erőlködnöm mindig kell....
2020. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha hama jön akkor telefon nélkül megyek, ha csak érzem hogy kell akkor telefonnal es kozbe face vagy akármi.

Alapesetben nagyon nem kell erolkodnom, nekem ményelmesebb ha előredőlök és terpeszbe vagyok.

Meg kozllvetlenul oda lóg a csap, néha arra hajtom a fejem és így kényelmes, akár aludni is lehetne.

26/L

2020. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik valaszoltak
2020. aug. 26. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Általában munkahelyíg tartogatom, és kényelmesen nem sietve olvasgatok, Facebookozok a budin, minél hosszabban elhúzva a dolgot. Van nálam cb rádió néha szólnak fél óra után, hogy jöjjek ezt azt kéne csinálni, én meg bemondom, hogy ez most nem fog menni WC n vagyok, akkor még kényelmesen van időm 10-15 perc, mert le vagyok védve, utána megyek az étkezőbe kávézni, vagy reggelizni, ha nagyon meg kell csinálni valami melót akkor megcsinálom azért, és csak utána megyek kajázni. Főnököm szokta mondani, hogy igyekezzek, de a napi feladatokkal úgyis elkészülök munkaidő végére akkor is, ha hosszú WC és kaja szüneteket tartok.
2020. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki még
2020. aug. 27. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért is érdekel ez téged?


Nekem mindig máskor kell, egyetemista vagyok, szóval nincs fix idő, amikor minden nap járnom kell be. Albérletben lakom, reggel fölkelek, megkávézom és ha kell mennem wc-re megyek, ha nem, akkor nem. Ha a barátomnál alszom (mivel ott nem megy a wc-zés sehogy sem), akkor másnap egyetemen miután beértem, gyorsan elmegyek kakilni. Vagy ha napközben van valami unalmas és lényegtelen előadás, azt szoktam még kihasználni ilyen jellegű célokra. Szóval ahogy épp adja az élet.


Telefonozni szoktam, erőlködni nem, hamar megvagyok vele. Főleg akkor nem, mikor barátomtól jövök másnap, mert akkor alig várom, hogy könnyítsek magamon.


21N

2020. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!