Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a PÁWÁK-ról?...

Ti mit gondoltok a PÁWÁK-ról? Mitől lesz PÁWA egy ember?

Figyelt kérdés

#közvélemény-kutatás #gyökèrtani ismeretek
2015. aug. 11. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyökértani ismeretek cimke, ez tetszik :'D


Páva = olyan madár, aki a külsejével hívja fel magára a figyelmet -> egy páwa olyan gyökér, aki a lehető legundorítóbban öltözködik, hogy ezzel 'villogjon' és mindenki őt nézze, róla beszéljen.


Szerintem ezek kivétel nélkül mind undorítóak.

SAjnos egyre több van belőlük és egyre hülyébben néznek ki :/ de van jó oldala is:


Egy páwa srácra a ribi lányok buknak, így azok a lányok kiesnek a normális srácok és a normális lányok köréből, ergo nem foghatsz ki véletlenül egy riherongyot :)

2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2015. aug. 11. 12:49
 3/5 anonim válasza:
90%
Ez egyértelmű! A páwák azok a különös faj akik nem melegek és nem is férfiak! Szóval ők egy közép osztály akik fiúk de lányos ruhákat hordanak itt a : tapadós nadrágra a pulóver a derékra kötve olyan póló ami szinte szét szakad rajtuk h lássák h igen ők izmosak kocka has xD)Szóval ezek egy ilyen kezelhetetlen faj! Ez sztzem abba fog át menni h 5 év múlva sétálsz az utcán és a férfiak női ruhában ki sminkelve stb... fognak járni! Bár ki tudja lehet h 5 év múlva meg zsiráfok lesznek vagy krokodilok xDD ! Válaszommal remélem segítettem UI: Te egy olyan srác lehetsz aki nem Páwa és őt zavarja h nincs annyi csaja mint nekik DE ez csak én gondolatom! Nem sértegetni akartalak ;)
2015. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves #1 ès #2! Köszi a választ! :) #2! Igen, èn utálom az ilyen embereket, ès nem èrtem hogy mi tetszik bennük a lányoknak! Bár manapság már nehèz normális lányokat találni! :D
2015. szept. 14. 00:23
 5/5 A kérdező kommentje:
* #2 helyett #3!
2015. szept. 14. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!