Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan valóban...

Hol találok olyan valóban rászoruló családot, akik hasznát veszik a dolgoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Meghaltak a nagyszüleim és rengeteg ruha meg egyéb háztartási dolgok maradtak utánuk. Van egy csomó bontatlan zokni, alsónemű (még a csomagolásban), ruhák, cipők, mindenféle.


Van a közelünkben 2 szervezet, de az egyikről azt hallottam, hogy olcsóbban értékesíti, a másiknál meg hordanak ki mindent a "rászorulók", hogy aztán levigyék Borsodba eladni (erről beszélgettek a szervezet irodája előtt).


Felraktam már oldalakra, hogy rászorulóknak ingyen elvihető, de egy bizonyos réteg úgy betámadott és zaklatott utána hogy neki kell meg vigyem el meg a rák egye ki a belem ha másnak adom, hogy inkább letöröltem.


Csomó vadi új cucc van benne (edények is pl), tényleg olyan családnak adnám akik VALÓBAN rászorulnak valamiért és nem megélhetési gyerekcsinálók.


Na de hol találok ilyet?


2020. aug. 27. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

A helyi védőnőt vagy családsegítőt meg lehet kezdeni.

Esetleg ha van ovis, iskolás gyereked, akkor az óvónők, tanárok tudják, hogy kik azok, akiknek ilyen módon segíteni lehetne.

2020. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A védőnő nem jutott eszembe, köszi. Megkérdezem. :)
2020. aug. 27. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg, csak mert idősekről van szó, a helyi idősotthont vagy valamilyen ápolószervezetet megkeresni?
2020. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 idősotthon van itt, de az a gazdagoknak van, ott nincsenek rászorulók. De megkérdezem az itteni háziorvosokat meg a védőnőket is, hátha ajánlanak valakit.
2020. aug. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!