Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már második óta szorongok a...

Már második óta szorongok a tesitől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szorongok: sokszor e miatt nem akarok suliba menni. Ha valamelyik napon nincsen tesi, akkor aznap felszabadulok: jobban érzem magam, jobb lesz a koncentrációm, stb.


Nem vagyok rossz, sem jó, átlagos. A tanárral sincs különösebb gondom, viszont amikor nem az a tanár van, aki alapból tartja a tesit, akkor megfigyeltem, hogy nem szorongok. De nem tudom.



2020. aug. 27. 22:58
 1/5 Abody ***** válasza:
100%
Mondjuk nevetséges is ez a mostani szinte minden napi tesi óra suliban, mikor én voltam gimiben, akkor csak heti kettő volt azt hiszem. Mi lehet ami ennyire rossz érzést vált ki benned? A testmozgás maga, a tanár stílusa, az, hogy másik tanárral más az óra ennyit javíthat?
2020. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno az úszás volt ilyen. Az első pár alkalom után valahogy minden alkalommal elinteztem hogy ne kelljen mennem. Mindig volt valami nyűgöm. Végül év végén úszni nem tudtam, de kaptam egy kettest mert úszásból mégsem buktathat meg (minden másból 3-4-5 voltam)


Tudom ez nem segit, minden napot nem lehet megúszni sajnos. Esetleg próbáld összeszedni, hogy mi az ami zavar a tanárban, aztán ha van egy listád, akkor az igazgatóval beszélni erről. Nem sok jót jósolok, de egy próbát megér, hátha

Ha meg nagyon gáz, akkor a suli váltáson is el lehet gondolkodni

2020. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a tanárt okolni, mivel nincsen bajom vele...
2020. aug. 28. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A tesi órákra jó érzéssel gondolok mert azokra sose kellett tanulni...


Keresd meg a szorongások okát a konkrét okot!

2020. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szorongtam, de nekem 3 okom is volt.

gyenge voltam, tanár, diákok

2020. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!