Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan a pénzzel szorongok...

Állandóan a pénzzel szorongok Közben az életem is akarom élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok és nagyjából még másfél évet dolgozok külföldön.Igazából az eredeti célomat már elértem vagyis kifizettem mindenféle tartozásomat otthon most gyűjtögetek. Nyáron szeretnék venni egy autót. Egy középkategóriás autó semmi extra mivel nem érdekel a villogás. Aztán szeretnék majd venni mikor hazaköltöztem, egy sportmotort. vagy legalábbis jelen állás szerint úgy néz ki fogok venni. Mire hazaköltözök 25 éves leszek. Viszont állandóan a pénzen szorongok de nyilván ha ezeket akarom akkor az pénzbe kerül. Meg akarom mindennek adni a módját az autóra is szeretnék költeni de sajnálom rá a pénzt illetve a motorral is úgy vagyok sokszor hogy annak az ára más helyen elfér. Viszont a motorozás számomra mindig is egyenlő volt a szabadsággal bár sose voltam nagy motoros. Aztán sokfele kell még a pénz. Valószínűleg lesz egy orrsövény műtétem illetve fogszabályzó is kell bár ezekre nem sajnálom a pénzt. Viszont ha hazaköltözök a lakásba is kell pár bútor. Viszont miután mindent megvalósítottam kb. 2 millió forintom maradna ami annak fényében kevés , Hogy vállalkozást akarok indítani. Ha hazaköltöztem tanulni akarok és majd utána. Szerintetek gyűjtögessek a jövőre vagy megéljem az életem?


2020. márc. 1. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem gyűjtögess a jövőre, néhány év nem a világ vége, de egy esély arra, hogy megalapozd a jövődet. Ha pedig bejön, akkor annyi autót meg motort vehetsz, amennyit nem szégyellsz. (Ha meg annyira nem jön be, egyet-kettőt akkor is.)


Azért azt hozzátenném, hogy tanulj sokat a vállalkozásdihoz, mert önmagában a tőke kevés lesz ahhoz, hogy valóban sikeres legyél benne.

2020. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem fix beveteli forras azert szorongsz rajta.
2020. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!