Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog ember vagy?

Boldog ember vagy?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok boldog.


21 L

2020. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miből gondolod, hogy ember vagyok? *x-akták zene felhangosodik*
2020. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MiszterKrissz ***** válasza:
Minden probléma vagy esetleges rossz ellenére szerintem igen. Hosszú évek után mostanában érzem azt, hogy rendben vannak a dolgok körülöttem.
2020. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, Sok év szar után úgy érzem nagyjából helyre jöttek a dolgok, kiléptem egy kibírhatatlan, fertőző kapcsolatból, ott hagytam egy olyan helyet, ahova gyűlöltem bejárni, vannak barátaim, van időm a hobbimra, és tanulásra. Bár szeretnék többet eljárni itthonról, de sajnos a barátaim állandóan dolgoznak. Meg valami munka is jó lenne már, bár nem sürgetem, így újra iskola mellett, vannak terveim.
2020. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem vagyok boldog, szakítás szélére sodródtunk a szerelmemmel az apja miatt. :(
2020. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, vannak szorongás, illetve hangulatingadozás alapú mentális betegségeim, és még csak egy részükre találtuk meg a gyógymódot a pszichiáteremmel. Jelenleg eléggé unatkozom, mert nincs kb. semmi dolgom, szeptember közepétől pedig ismét szenvedhetek a távoktatással. Ezen kívül nagyon hiányzik az életemből egy párkapcsolat, úgy érzem.
2020. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem , nincs senkim és kb semmim ami boldoggá tenne vagy ami miatt boldog lennék ...
2020. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer igen - egyszer nem?
2020. szept. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!