Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Homofób vagyok, de csak...

Homofób vagyok, de csak "magamban". Így is baj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sose mondom ki a véleményem, de ettől még nem gondolom normális dolognak a homoszexualitást. Ez így önmagában is bűn? Ha csak magamban alkotok véleményt a melegségről.
2020. aug. 28. 18:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Oké ez most kicsit vicces, mert ide most leírtam :)
2020. aug. 28. 18:40
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem semmi bajom a homoszexualitással, de mindenkinek van saját véleménye. Ha te nem szereted őket, de ezt magadba tartod, szerintem az nem baj.
2020. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok vele.
2020. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem őket nem szeretem. Illetve nincs szó semmiféle gyűlöletről, egyszerűen csak a homoszexualitást nem tudom elfogadni normális dolognak.
2020. aug. 28. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pont, amikor teljesen mindegy, hogy mit érzel a másik iránt. Ha fel tudod mérni racionálisan a helyed a világban (tudod, hogy ki árthat neked, tudod, hogy te kinek árthatsz, és tudod, hogy a szavaidnak és tetteidnek komoly súlya lehet más emberek életében) és figyelsz rá, hogy az ellenszenvednek ne legyenek áldozatai, akkor mindegy, hogy mi lakik a szívedben.

De néha azért nem árt felülvizsgálni az ilyen érzéseket. Pl mi lesz, ha majd lesz egy meleg gyereked, aki úgy érzi, hogy nem bízhat meg benned?

2020. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lesz egy meleg gyerekem, akkor ugyanúgy szeretni fogom, mintha heteró lenne. Ettől függetlenül nem fogom akkor sem normális dolognak tartani a homoszexualitást.
2020. aug. 28. 20:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha én lennék meleg akkor sem gondolnám, hogy normális.
2020. aug. 28. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele és szerintem nincs ezzel semmi gond amíg nem bánod a melegeket
2020. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy akkor ez még nem is tekinthető homofóbiának?

Hiszen, ha belegondolok, nem zavar ha házasodnak, nem érdekel mit csinálnak egymással, egyszerűen csak az az álláspontom, hogy nem normális.

2020. aug. 28. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem gyűlöletteljes gondolkodás, ne aggódj kérdező, szerintem a legtöbb dologgal kapcsolatban amivel nem tud azonosulni az ember valahogy így gondolkodik.

Én azt nem tartom normálisnak, aki megmikrózza a fagyiját vagy aki a zuhiba pisil, de nem utálom emiatt. :DD

2020. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!