Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért romlik a vezetésem?

Miért romlik a vezetésem?

Figyelt kérdés

13 éve van jogosítványom, de az utóbbi pár évben elkezdett romlani a vezetésem. Bizonytalanul vezetek, rosszak a reflexeim. Mitől lehet?


30/f



2020. aug. 29. 15:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szemed rendben van? A pirosat nem/későn észrevenni tipikus rövidlátás okozta hiba (is). Nem biztos, hogy észreveszed magadtól, hogy romlott a látásod, ha lassan, évek alatt fokozatosan történik.

Szemészt, neurológust keresnék elsősorban, akár magánt is.

2020. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Van szemüvegem, kifejezetten a vezetéshez.
2020. aug. 29. 17:05
 23/28 anonim ***** válasza:

És mikor voltál utoljára látásvizsgálaton?

Lehet, hogy pl erősebb kellene már.

2020. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
CT, MR? Vagy szemészet? Vérnyomásod rendben?
2020. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Fél ébe voltam utoljára szemészeten, a vérnymásom is rendben van.
2020. aug. 29. 19:18
 26/28 anonim ***** válasza:

"Akkor troll vagy.


Hol laksz? keddenként jár Nyugat - Magyarországon egy furgon aki visszaveszi a jogosítványokat oda kell hívni leadod, ennyi én nekem 5 gyerekem van ha mondjuk megelőzlek 202-vel városba és bizonytalanul reagálsz az a kis Rikárdó,Rajmund,Dzsesszika gyermekeim életébe is kerülhet. Jobb ha visszaadod a jogsid és ennyi volt neked 30 éves vagy, ennyi. "



El ne hidd, csak összefoglaltam az eddigi jelentéktelen kommenteket. Az a bajod, hogy alvászavarod van, sanszos, hogy dekoncentrált vagy ez miatt, ez az előjele majd néha-néha bealszol. Menj el alváslaborba, vagyis hát a házidokinak kellene beutalnia. Ja és menj egyet vért adni mert ott á-tól z-ig átvizsgálnak és az fasza ,mert megvizsgálják a véred + életet is menthetsz.


Ha nincs semmi bajod, na akkor jön az én meglátásom, ami az, hogy meguntad a környezetet ahol vezetsz, nincs semmi inger. Nekem 2 év után lett ez, uhh, de zavart, hogy csak városba megyek. fogtam elmentem C kategóriára, egyből megjött a kedvem mert friss élmények értek, de lehet, hogy Neked a motor lenne egy ilyen faktor. Próbálj ki másik autót bérelj valami nagy teljesítményű autót, mondjuk lehet valami 1.8 tsi-től kezdve kabrió is most úgy is szezonja van. Lényeg, hogy ha nem szervi akkor mentális gondok lehetnek.

2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
El fogok menni mindenképp egy ilyen kivizsgálásra. A mostani kocsim elég unalmas már.. (Octavia Rs) De egy kabriót lehet kipróbálom.
2020. aug. 29. 20:34
 28/28 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam késve reagálni, amikor keveset alszom. Ilyen max 3 órát, több nap egymás után. A koffein szerencsére segít ezen. Meg volt olyan fájdalomcsillapító, amitől ugyanígy belassultam, és a térérzékelésem is bizonytalan lett. Te nem szedsz esetleg valamit?
2020. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!