Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után megutálom a munkahelyem vagy bizonyos embereket?

Figyelt kérdés

Eléggé érzékeny lelkű ember vagyok. Sokszor megbántottak a munkahelyemen, annak ellenére, hogy ügyesen dolgozom. Sokszor kaptam elutasító választ, ha valamiben mertem segítséget kérni. Volt hogy elkaptam az influenzát, majdnem összeestem és nem engedtek haza. Főnök azt mondta vegyek be gyógyszert és bírjam ki. Utána 3 ember maradt talpon a 24-ből, mert szétfertőztem mindenkit.

Volt, hogy túlkapások miatt ordítottak velem. Megutáltam az egészet! Mostmár menekülni akarok úgy, hogy vissza se nézek!

Emberekkel szintén így vagyok. Kihasználnak, utána semmibe vesznek és a hányinger kerülget utána miattuk. De mindezek után én érzem rosszul magam, mert én érzek szégyent.


2020. aug. 30. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem talaltad eddig meg a megfelelöt.

Anno en kb 3 havonta cserelgettem a mubkahelyeim es csak a kollektiva miatt mire vegre jo helyet talaltam.

Több varosban es külföldön is több helyen dolgoztam. Egy év alatt kb 5 munkahelyen is volt atlagban

2020. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahol csak le kellene ragadnod: Mo. nem a "szeretet hazája"...
2020. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van te is lakatosnak mentél
2020. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!