Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik barátomat sem érdekli...

Egyik barátomat sem érdekli különösebben miért vagyok lehangolt, ezért leírom ide, hátha szavaim értlemes emberekhez is eljutnak. Minden barátom kinevet, senki nem vesz komolyan. Egy lány sem beszél velem. Mi velem a baj?

Figyelt kérdés
Sajnos szinte mindenki tudja az oszályban hogy melyik lány tetszik nekem, és kínos helyzetbe hoznak, vagy leégetnek előtte, amikor csak tudnak. Elhívtam egy másik lányt a suliból csak sétálni, "nem bocsika". Kicsit visszafogottabb vagyok, mert sokat bántottak a külsőmmel kapcsolatban. Próbálok laza és magabiztos lenni a lányok előtt, de mindegyik vagy kinevet, vagy hozzám sem szól. A szánalmas szóval tudnám magam leírni a szemükben. 16 éves fiú létemre a sírás határán voltam ma délután. A facebook profilképemen 20 like van összesen.. Csúnyának tartanak, mert még ha be is állítom jóra a hajam, a szél tönkreteszi mire beérek az iskolába. Nagyon kevés önbizalmam van e miatt, félek soha nem lesz barátnőm, peidg nagyon szeretnék. Mit kéne tennem, hogy változzon ez a helyzet? 16/f

2017. jún. 7. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Gyúrjál egy kicsit, ha meg akarsz szépülni.

2. Mutasd magad vidámnak, pozitívnak, barátságosnak, vigyorogj az emberekre, veregesd hátba őket, mondjál be vicceseket.


Ez a kettő elég.

2017. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is annyira a külsőd miatt nem kedvelnek, hanem a természeted miatt. Én már ott dobtalak volna, amikor elolvastam, hogy csak 20 like van a profilképeden, mintha ez valami verseny lenne.
2017. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt csak azért írtam, mert még ebben is szánalmas vagyok...
2017. jún. 7. 16:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Sírtam is kislány módjára, mikor egy fél órája ez felhalmozódott bennem.
2017. jún. 7. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem amíg volt facebookom sose volt több, mint 5 likeom. De engem nem is érdekelt, nem sírtam el magamat ez miatt. Van férjem és egy nagyon jó barátom. Nem kell magadat sajnáltatni, hanem élned kell az életedet és tenni azért, hogy jobb legyen. Ha csak sírsz és várod, hogy egy csettintésre jobb legyen minden, akkor öröké így maradsz.
2017. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt válaszoló: A Problémádat el olvasva rá ismertem Önmagamra. Mikor még iskolába jártam tizedik osztályban én is pontosan így viselkedtem mint te.

Engem is bántottak a beszólásokkal a szűnetekben az​ iskola épületében a nyilvánosság előtt itt diákokra gondolok nyilvános le égetéssel de legalább egy mustár magnyi Önbizalom kell benned legyen hogy mégis határozottan​ tudj ennek érdekében lépni tenni valamit az ügy érdekében.

Én bennem annyi mindig akadt hogy egy csöppnyi önbizalom mindig volt bennem ezt látva hogy ha félénkebben is közeleddel egy lány felé nincs semmiféle gond vele de legalább látszik hogy mersz lépni hogy nem adod fel hogy fontos számodra.

Ha lassan haladva is kezdesz neki semmi baj nincs de legalább egy mustár magnyi Önbizalom kell benned legyen és akkor minden rendben van veled. Akkor minden bizonnyal simábban​ fog menni a dolog.

Remélem hogy tudtam segíteni neked.

2017. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igen el felejtettem oda írni hogy 20 éves fiú vagyok. Ne add fel.
2017. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Keresztes Bence ***** válasza:
Gyuri te vagy az?
2017. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, elhatároztam hogy edzem, és rendesebben táplálkozom. Ez a sírás megnyugtatott, kicsit jobban érzem magam :)
2017. jún. 7. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen Gyurira gondolsz ?

Kedves válasz​olo.

2017. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!