Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kiutáltak a...

Mit tegyek ha kiutáltak a munkahelyemről és a tetejébe pedig nem kellek annak aki nekem kéne?

Figyelt kérdés
Minden rosszul alakul az életemben, akármennyire meg akarok felelni mindenkinek, mégis kifogom a hülye kollégákat...
2020. aug. 30. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1 - lehet benned van a hiaba, ha ennyira ballszerencsés vagy

2 - válts munkahelyet

3 - keress más után mert nem lenne egy jó kapcsolat ha olyannal kénne együtt lenned, aki igazából nem is akar veled lenne


továbbá mindenkinen van az életében mélypont, túl kell élni mert elmulik ha probálsz változtattni hamarabb legyüröd

2020. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kerestem a hibát, de nem jöttem rá..köszi a választ!
2020. aug. 30. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülye kollégák mindenhol vannak. A mostani munkahelyemen egyetlen egy kolléganővel nem jövök ki, mindenki mással jó a viszonyom. Szeretnek, megbecsülnek, tudják megbízható vagyok, és számítanak rám. Az az egy kolléganőm nyugdíj mellett dolgozik, állandóan van valami baja, tehát az a tipikus házsártos vénasszony, aki mindent és mindenkit meglát, mindenbe belepofázik, de a saját dolgával nem képes foglalkozni. Eléggé megmérgezi a munkanapjaimat még így is, hogy tudom utálja szinte mindenki, vagy ha nem, akkor nagyon tele van már vele a töke sokaknak.


Olyan viszont előfordulhat, hogy olyan helyen dolgozol, ahol rosszul összeválogatott emberek miatt konkrétan széthúzás alakul ki, vagy pedig egyszerűen alkalmatlan embereket alkalmaznak, akik aztán saját dolguk helyett másokkal foglalkoznak.

Ezt meg kell tanulnod, hogy van ilyen. És szerencse kell, hogy az ilyen munkahelyet elkerüld. A másik pedig az, hogy nem kell megfelelned mindenkinek, és lehet nálad pont ez a baj. Észreveszik, hogy meg akarsz felelni. Minden ember más és más, így mindenkinek megfelelni nem tudsz.

2020. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Váltottam munkahelyet. Nem bántam meg. 1000x normálisabbak. Az előző egy agymenés volt. Most szinte végigröhögöm. Nem mindegy az ember napi 8+ órában milyen társaságban van... Totál kihat mindenre. Otthon is tök nyugodt vagyok
2020. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem kellesz annak aki Neked akkor felejtsd el! Nem Ő a másik feled! Kapcsolathoz 2 ember kell, ezt kell megérteni. Így az ész talán felül tud kerekedni a szíven.
2020. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!