Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha inzultálnak...

Mit tehetnék ha inzultálnak az idős nénik?

Figyelt kérdés

Lépcsőházakat takarítok es az idős nénik mindig belém kötnek. Pl ma belém állt az egyik elég nyers módon hogy múltkor miért nem voltam takarítani. Pedig voltam.

Meg parancsolgatni akarnak. Pl szedjem le a pókhálót,holott 10 percel ezelőtt már levolt szedve.



2020. aug. 31. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Megkérném, mutassa már meg a póhálót (ami már le van szedve)


Illetve ha van valami jelenléti lapod, amin fel van tüntetve hogy valóban ott voltál, akkor azt (vagy a másolatát) nyomnám az orruk alá.


Ha bizonyítani tudod, hogy valóban neked van igazad, akkor remélhetőleg belátják hogy magukat járatják le.

2020. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Tessék nyugodtan lesz*rni. Ha vannak annyira megkeseredettek, hogy az egyetlen örömüket abban lelik, ha beléd köthetnek, nem érnek többet egy kósza gondolatnál.
2020. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell velük foglalkozni, unatkoznak, ezért pont azzal ártasz nekik a legtöbbet, ha levegőnék nézed őket, amikor kötekednek.
2020. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én hallgatnék az idős nénikre, ha megakarod tartani a munkádat. Legtöbb idős néni gondnok volt a társas házakban és nagyon jól ismerik a közösképviselőt és azok hallgatni szoktak rájuk. Ahol én lakok ott is, egy takarítónő flegmán végezte a munkáját, a 80 éves idős néni rászólt, hogyan is kell rendesen takarítani, az meg visszapofázott, hogy mama menjen vissza a lakásba, ne mondja meg hogyan végezem a munkámat. Jövőhéten már új takarítónő jött a házba, mert idős néni oda telefonált a közösképviselőnek, az meg kirúgta az előző takarítónőt. A 80 éves idősnénivel nem árt vigyázni, mert hiába 80 és öreg, olyan szinten tartja még mindig magát, hogy sokan megirigyelhetik. Jó a beszélőkéje és bot nélkül is tud menni.
2020. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom. Nevesd ki őket. Nekem mindig random sztorikat kezdtek el mesélni, panaszkodtak, elmesélték hogy a szomszéd nincs otthon, vagy az unokája kórházban van. Hát nem tudom, ez olyan fura, hogy nem normálisak.
2020. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Fingj oda egy jó hagymástojásost. Garantáltan elhúzza a csíkot
2020. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!