Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakatos Brendont miért utálják...

Lakatos Brendont miért utálják sokan?

Figyelt kérdés

Miért nem tudnak inkább szórakozni rajta? A videói szórakoztató jellegűek. Én imádom, mert nagy arc, egy hatalmas állat: D

Imádom ahogy befenyíti az embereket, nagyon jó a dumája. Remélem, hogy minél előbb kiengedik és ismét csinálni fogja a videóit. Lehet őt szidni, cigányozni meg minden de az biztos, hogy ő a Károly: DDDDD



2020. aug. 31. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Gyerek vagy még, viszonylag érthető a látásmódod.

De ismerem ezt az embertípust, hidd el nem szeretnél vele találkozni...

Az hogy mi szórakoztató neked és másnak az más kérdés

Egyébként azért mert embereket szurkál, ver,zsarol stb stb

Szóval ennyi kb :D

2020. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne rá bárki irigy? Ha neked tetszik nézzed nyugodtan, de én biztos nem állnék szivesen szóba olyannal, akinek erre van igénye. Ismerek jó néhány kedvelhető romát, de ez a Brendon nagyon nem az a kategória.
2020. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mit lehet rajta irígyelni? Normális ember elborzad tőle. Ha neked ezt a csökevényt szórakoztató hallgatni, akkor a te készülékedben van a hiba. Egy kártékony, semmi haszna ember. Nők futtatásából volt valami kis mutogatni való aprója, azonkívűl ne, ne engedjék ki. Komolyan, az ilyen alja embereket, akik késelnek, kötekednek, zárják el a normális emberektől.
2020. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Akiknek tetszik azoknak IQ szinte is akkora.
2020. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi lennék, hogy Brendon szemébe is megmernétek e mondani ezeket amiket itt írtok..
2020. aug. 31. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Erről beszéltem, nem értjük egymást...
2020. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

#5

Igen

2020. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen képzeld, minden további nélkül.

Te pedig nőj fel.


Akkor is olyan nagy fanja lennél ha majd a te kisbabadat cigiztetne meg?

2020. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg azért teszik neked a Lakatos Brendon stílusa ,dumája mert vele vagy egyszínten

Szerintem kifejezetten primitív és gusztustalan az amit csinál az interneten és játsza a nagymenőt közben meg egy tanulatlan buta cigány és meg börtön töltelék is

Hát én a helyébe szégyelném magamat

Az hogy egy ilyen buta és primitív embere irigy lennék hat ez még viccnek is rossz volt

20/cigány fiú :)

2020. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Mar ezert a nevert egy tarkonlovest erdemelne..
2020. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!