Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a húgomhoz...

Mit tegyek, ha a húgomhoz képest egy senki vagyok, és mindenben rosszabb vagyok nála?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek, ő 4 évvel fiatalabb nálam, és mindenben jobb és sikeresebb nálam.

30 vagyok, de nem volt még egy olyan kapcsolatom, amit igazán kapcsolatnak lehet nevezni, míg a húgomnal több hosszabb kapcsolata is volt. Neki sose volt problémája a menstruációjával, nekem volt petefészek cisztám, és endometriózisom is, amivel meg is műtöttek, és 16 évesen kivették az egyik petefészkem. Neki van gyereke, nekem pedig még mindig nincs, ami nem azért aggaszt, mert hogy neki is van, hanem én tényleg régóta vágyom egy gyerekre, de nincs meg a partner hozzá, mert mint mondtam, egy olyan kapcsolatom sem volt, amit kapcsolatnak lehetett volna nevezni (3-20 hónapig tartottak), és én oda nem vállaltam volna gyereket. Ráadásul csodaszép kislánya van, igazi babaszépség. Átlagos vagyok, s húgom szép, de ha kettőnket egymás mellé tesszük, akkor a szépség meg a szörnyeteg jut eszembe, nyilvánén vagyok a szörnyeteg. Neki mindig minden összejön, nekem soha semmi. Szeretem őt, de valamilyen szinten gyűlölöm is ezért. Tudom, hogy nem ő tehet arról, hogy egy selejt vagyok, hanem én, de akkor is így érzek



2020. aug. 31. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, egy nőnek SEMMIT nem kell tennie, hogy normális párkapcsolata legyen azon kívül, hogy kimegy a házból. Csak gondolom te is Brad Pittet keresed az átlagos férfiakat meg emberszámba sem veszed. Nem tudlak sajnálni.
2020. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Kérdező: Először érdemes lenne magadat fejlesztened. Keress valami jó hobbit - edzés, könyvklub, úszás, tánc, bármi. Ott van rá esély, hogy összefutsz valakivel, akivel még az érdeklődési körötök is megegyezik :)"

Focizok és futsalozok, de senkivel nem találkoztam.


"A húgodat pedig felejtsd el abban az értelemben, hogy hozzá hasonlítgatod magad. A menstruáció például nem az ő "érdeme", sem a hibája, hogy neked gondod volt vele. Az puszta balszerencse volt."

De ez az, hogy nem tudom elfelejteni, mert testvérek vagyunk, és én mindenben lejjebb vagyok, mint ő.


"A szépség és a szörnyeteg dolog szintén butaság :) Szép vagy te is, a magad módján. Amúgy is, eléggé relatív dolog, tuti hogy valaki szerint te vagy a szebb."

Ez a mondat ahelyett, hogy full közhelyes, még undorító és hazug is. Vannak csúnya emberek. Nem mindenki szép, csak vannak olyanok, akik próbálják bemagyarázni, hogy minden ember szép, és én is szép vagyok. Hát sajnos nem így van.

2020. szept. 1. 11:43
 13/16 A kérdező kommentje:

"Kérdező, egy nőnek SEMMIT nem kell tennie, hogy normális párkapcsolata legyen azon kívül, hogy kimegy a házból. Csak gondolom te is Brad Pittet keresed az átlagos férfiakat meg emberszámba sem veszed. Nem tudlak sajnálni."

Nem véletlenül 0%-os a válaszod?

2020. szept. 1. 11:44
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a baj, hogy kívül csúnya vagy (legalábbis ezt állítod), hanem mert belül.

Elég bunkó vagy, szerintem emiatt nincs sikered. Vagy változtass, vagy törődj bele.

2020. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Valóban vannak csúnya emberek, viszont még a legrondább békákból is ki lehet hozni egy átlagos szintű kinézetet, de ugye ahhoz is pénz kell. Az igényesség sokat dob az ember külsején, úgyhogy ez sokkal inkább csak rinyálás. Nem teszel semmit azért, hogy változzanak a dolgok.
2020. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neki van gyereke, még nem vagy rosszabb!


Biztosan ezer területe van az életnek, ahol te vagy a jobb.

2020. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!