Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenben rosszabb vagyok,...

Mindenben rosszabb vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom ezer ilyen és ehhez hasonló kérdés van már fent itt, de egy se volt amivel teljesen azonosulni tudnék. Sajnálom ha hosszú lesz. Ez az egész azzal kezdődött, hogy általános iskolában egy olyan lánnyal baratkoztam, aki számtalanszor értésemre adta, hogy szebb, okosabb és minden olyan ami egy ennyi idős gyerek számára fontos lehet. Nyolcadikban másokkal kezdtem barátkozni, melynek következtében javultak a jegyeim, egy rossz barátot felváltott négy jó, így jól kezdtem érezni magam a bőrőmbe. Sajnos jött a ballagás és elváltak útjaink, de még előtte a lelkemre kötötték, hogy egy bizonyos lánnyal ne barátkozzak soha. Nem jött össze, osztálytársak lettünk. Kedves volt, idővel jó barátnőm lett, bár kicsit zavart, hogy folyton együtt voltunk, mert elégge magamnak való vagyok. Elsőben még jó volt, de következő évben egyre többször említette, hogy okosabb és erős céluásokat tett arról, hogy bármilyen jöttment jobb nálam. Minden nap sírtam otthon és ha tesóm megkérdezte, még is miért vagyok vele jóba, egy épkézláb magyarázatot nem tudtam. El akartam távolódni tőle, de végül rájöttem, jobban szetezem annál, hogy csaj így hagyjam tönkremenni a barátságot. Végül nem került a tisztázásra sor, mert mint derült égből villámcsapás nem beszélünk. Egy ideig hiányzott, ma viszont csak csalódott vagyok, hogy nem láttam előre. A baj azzal van, hogy bár teljesen meg kellett változnia, ma mindenki imádja és tudjátok, A lányokkal lóg sőt az egykor esetlen lányból lett a leghangosabb. Az elején még kívàncsiak voltak az emberek, hogy még is mi történt, de beérték csak az ő verziójával.. Két évvel később meg az ember nem kezd el magyarázkodni, hiszen az magyarázkodik akinek van sara. Most mindenki aki jóba van vele máshogy néz rám, osztanak a hátam mögött, de szemtől szembe nem, hogy tisztázhassam magam. A barátom is az osztályba jár, már rég együtt vagyunk, defélek, hiszen mindenkinek az kell ami a többieknek, főleg ha az szebb és okosabb és mindenben megelőz. Régen volt egy rövid időszak amikor szikrára is kapott köztük valami, de soha nem lett belőle semmi. A legrosszabb, hogy a lány részéről magyobb volt avelem való versengés, mint őszinte érzés. A barátom meg a nemesebbik testrésze vezette. Volt több dolog is, de ez így is hosszú már. Úgy érzem kikészülök. Köszi ha elolvastátok!

2014. ápr. 1. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de max annyit tudok tanácsolni, hogy zárd ki ezeket a dolgokat a gondolataidból.
2014. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!