Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak, mikor azt...

Hogyan reagáljak, mikor azt mondják, hogy milyen sz** idő van, én meg pont az ilyen időt szeretem?

Figyelt kérdés
Én pont a 30 °C-os meleget nem bírom elviselni, az esős, szeles időt meg szeretem.

2020. szept. 1. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Èn is.De nem az fog rádragadni ha lereagálod,hogy az esős borongós időt szereted,hanem amikor már 30+ fok van mindenki rádmegy,hogy nem bírod.
2020. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha konkrétan téged kérdeznek róla, akkor meg mondd el, hogy szereted ezt az időt. Miért ne szerethetnéd? Nem vagyunk egyformák. Egyébként én nagyon kevés embert ismerek, aki a nagyon meleget szeretné.

2020. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

- Milyen szar idő van.

- Én meg pont az ilyen időt szeretem.


... és ezzel a problémád megoldva!

2020. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is az esős időt szeretem. Nem szoktam hangoztatni mert sokan hülyének néznek, ha megtudják, hogy nem a nyarat szeretem :D
2020. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

- Micsoda pocsék időnk van ma, Pál!

- Én kifejezetten szeretem, amikor északi, hideg légtömegek érkeznek a Kárpát-medencébe, frissülést hozva ezzel. Azt persze én sem bánnám, ha kevésbé hevesen érkezne, és nem szedné le a vegyesbolt tetejéről a hullámpalát, meg nem csavarná ki a vén tölgyfát a helyéről, de a klímaváltozás idején jobb, ha hozzászokunk az ilyesmihez.

2020. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen helyzetben lazán annyit mondok, hogy "én nem bánom, hogy ilyen idő" (és persze nem hangsúlyozom túl, inkább csendben örülök, hogy olyan idő van, amit szeretek). Kár vitát nyitni róla, nem szeretheti mindenki ugyanazt az időt, meg úgysem lesz más tőle az időjárás.
2020. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha olyan, akivel szívesen beszélgetsz, akkor megvitathatjátok, hogy ki milyen időjárást kedvel.

Ha nem, akkor elég annyit mondanod h "aha" aztán le van zárva a téma.

2020. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a hideget szeretem.

Mikor mondja valaki, hogy "jó hideg van, nem fázol?"

Akkor nyugodtan tudom mondani hogy a hideget jobban bírom mint a meleget. Itt néha szokott egy kis beszélgetés is kialakulni, hogy ő is szereti a hidegebb időt, csak ez már neki sok és ezt lehet folytatni.

Te is tudod mondani, hogy szereted az essős időt, mert .... , de azért jóból is megárt a sok.

2020. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem igazán értelek.


- Rossz idő van!

- Én szeretem ezt (is).


Ennyi. Én a kánikulával vagyok így, imádom pedig sokan nem szeretik. Nem értem mit kéne erre "reagálni", ha valaki panaszkodik akkor vagy hümmögök, vagy megjegyzem hogy én szeretem. Nem kell túlgondolni.

2020. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj, ha megmondod, hogy te ezt szereted?

Én utálom a nyarat, és ha valaki megkérdezi tőlem vagy mondja nyáron, hogy milyen jó idő van, én mondom, hogy ezt utálom. Az ősz közepi, végi időt szeretem.

Ebben mi a probléma?

2020. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!