Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Édesanyukám miért röhög ki,...

Édesanyukám miért röhög ki, ahányszor szóba jön, hogy verseket írok?

Figyelt kérdés

Állítása szerint olyan nagyon viccesen mondom.. El ne higyjétek!

Mi lehet az oka? Egyet sem olvasott még, de nem is fog ezek után.🙂



2020. szept. 1. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért nevet ki, mert megtudta. Ha nem tudna róla, nem nevetne. Ha nem tudod tartani a szád számodra fontos ügyekben, akkor így jártál (én, is elég szokszor...).
2020. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
azért mert szeretne ledegradálni, hogy addig is többnek érezhesse magát, amíg veled lekezelően bánik.
2020. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem azon röhög, hogy verseket írsz, hanem azon, ahogy mondod. Én anyukámon szoktam rögögni, amikor azt mondja, hogy szépen beállt az autóval a garázsba. ( Azaz kétszer nekiment az ajtófélfának, és nem tudott kiszállni, mert a falra is ráállt + kersztben van az autó, és a garázsajtót sem lehet becsukni.)
2020. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De láttátok volna hogy nevetett... rossz volt nézni.

Azt hittem anyukámmal meg lehet egy ilyen dolgot beszélni...

2020. szept. 1. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
szegénykém. Hát sajnos nem. Keress olyan embert, akiben bízhatsz. Nagyszülő, apa, testvér... sok sikert.
2020. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben találod az örömödet, a kreativitásodat, akkor nem foglalkozz vele. Lehet, hogy később sikeres író leszel, és nem viccelek! Szóval ne add fel az álmodat!
2020. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!☺️
2020. szept. 1. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Mivel nem ismerjük anyukádat, ezért nem tudhatjuk, miért nevette ki a dolgot. De ismerek erre egy varázsigét, úgy hívják, hogy "kérdezd meg erről inkább anyukádat ahelyett, hogy vadidegen emberektől várod a megváltást".
2020. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nyolc. Tudod a többiek miért tudtak válaszolni a kérdésre? Azért, mert áttetszik a leírásból, hogy rákérdeztem (állítása szerint).

Nem baj, majd legközelebb hátha tudsz segíteni! ..

2020. szept. 2. 00:31
 10/10 1Léna ***** válasza:
100%

Aki nem ilyen ajándékkal született, annak furcsa.

Ha belülről jövő késztetés, ez Neked, akkor keresd meg azokat akik segíthetnek ennek az ajándékodnak a kibontakoztatásában!

2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!