Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagymotorosok voltaképpen...

A nagymotorosok voltaképpen gazdagok?

Figyelt kérdés

Annyi tizen-huszonéves fiatal járkál makulátlan fényes, csilivili motorral naphosszat (és egyre több).


Akkor most... akinek ilyenje nincs, az milyen kategória? (de amúgy írhatnám a nagyautósokat is Audi, BMW, stb... itt nem a cigókra / maffiózókra gondolok, mert ott a vasak csak úgy jönnek-mennek a kezek alatt)



2020. szept. 2. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Igazán ez a legfontosabb kérdés számodra a világ dolgaival kapcsolatban?

:/

2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

8-as úgy-ahogy semleges.


9-es elég sznobnak tűnik.


10-es válasza kielégítő számomra.


11-es terelős troll.

2020. szept. 3. 23:44
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A 2-es és a 9-es válaszoló én vagyok, semmi sznobság nincs benne. Nem iszom, nem dohányzom, nem járok bulizni, motorozni szeretek, normális állásom van, teljesen átlag keresettel, feleségemnek szintén. Ezek a dolgok bőven kijönnek, ha az ember jól bánik a pénzével, nehogy azt hidd hogy ezek egyik napról a másikra lettek :)
2020. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem terelek és nem vagyok troll.

Csupán egy nagyon egyszerű kérdést tettem föl.

Ha problémát okoz a válaszadás, akkor gondolkodj el a dolgon, és engedd el ezt a -világrengető/más zsebében turkáló- kérdést. ;)

2020. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez nekem is probléma, ahogy jön a tavasz...


Annyi motoros-audis fiatal jön megy, szinte versenypályának használják az utat. ÉS ilyenkor olyan csövesnek érzem magam, pedig nem keresek rosszul.

2022. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!