Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennétek egy busszal azokkal,...

Mennétek egy busszal azokkal, akik felsőben bántottak titeket?

Figyelt kérdés

5.-ben osztályt váltottam, költözés miatt. Ott napi szinten bántottak és megaláutak, fél évet tudtam kibírni ott (tudom, más évekig bír ott lenni, én nem bírtam fél évnél tovább), iskolát váltottam, és 3 évig kellett pszichológushoz járkálnom, mert lelkileg egy roncs voltam. Én a város másik felében laktam, és a felsőt ott lévő általános iskolába jártam le. Olyan szinten féltem mindig, hogy összefutok valamelyik régi osztálytársammal, hogy inkább nem is mentem ki nagyon a házból évekig, csak amikor iskolába kellet menni, vagy amikor boltba kellett menni. Nagyon magamba fordultam ennek hatására, és nehezebben is barátkozok, holott azelőtt sokkal könnyebb volt. Na mindegy.

Most lettem 16 éves (egyszer műtöttek a fülemmel, és meghaladtam a 250 órát és évet ismételtem még negyedikben), a kilencediket most kezdtem el. Abba a városba járok iskolába, ahovà a legtöbb régi osztálytársam is jár sajnos, és egy busszal kell mennünk. Próbáltam ma egy korábbi busszal menni, de így meg pont a két főkolompossal mentem egy busszal. Csodálatos 6 percet töltöttünk a buszmegállóba egyébként, próbáltak jófejeskedni meg beszélgetni velem. Oké, hogy ők elásták a csatabárdot, de én akkor is félek tőlük és frusztrál a tudat, hogy nekem velük kell mennem egy busszal, és egy buszmegállóba kell várnunk a buszt. Mit tegyek? Ennél korábbival már nem akarok menni, mert akkor már fél 7-kor bent leszek a városban. És annál későbbivelmeg nem tudok menni, mint amivel tegnap mentem, mert akkor meg nem érnék be időbe a suliba.


2020. szept. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt. Igazából, akkor fájt, de később túltettem magam rajta és telibe lesz*rtam őket. Mondjuk engem középsuliban vegzáltak nagyon, míg helyre nem tettem a helyi méhkirálynőt. Utána kuss lett.
2020. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be fülest a füledbe úgy nem valószínű hogy dumalnak majd neked.
2020. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én azzal a busszal mennék, ami NEKEM megfelel. Nem kell leállnod velük beszélgetni, ha nem akarsz.
2020. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt akartam irni, fulhallgatot bedugni, azt szevasz.
2020. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem vagytok egy zárt közösségben. Ne félj, minden rendben lesz. :)
2020. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!