Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az utcán...

Mit tehetek ha az utcán bántottak?

Figyelt kérdés
Legjobban lelkileg faj..de nagyon.. nagyon nagyon rossz.. Buszmegállóban történt nagyon forgalmas helyen sétáltam és egy a buszról leszálló férfi nagyon erősen a fenekembe rúgott vagy ütött nem tudom pontosan de nagyon fajt..nem tört el..semmi komoly nem történt azon kívül h kb egy 20percig fajt.. mikor ez megtörtént pár másodpercre lefagyva bámultam a férfit aki bámult úgy láttam mintha kacsintott is volna rám aztán elővettem gyorsan a telom h lefotózzam de futni kezdett én próbáltam utána de eltűnt.. Miközben írom most is sírok nagyon..nagyon megérintett lelkileg h bántott miközben én imádom az embereket szeretek segíteni nekik mindig mindenkivel előzékenyen vagyok.. Hozza teszem semmi kihivo nem volt bennem egy egyszerű lány vagyok.. Tesom a közelben dolgozott hozza mentem be mert nem akartam az utcán sírni és ő azonnal tett egy feljelentést telefonon.. volt ennek értelme? Vagy mi lett volna a helyes? És meg most is potyognak a könnyen nem tudom mert kell egymást bántani :(
2018. aug. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tarthatsz magadnál önvédelmi eszközöket mást nem igen tehetsz. Nagyon sok ilyen mocsok szar ember van sajnos. Ilyeneket mind ki kellenne végezni.
2018. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

:D


Miért nyávogsz? Ilyenkor lendületből tökön kell rúgni, nem a sebeidet nyalogatni.

2018. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sajnálom ami veled történt, sajnos vannak ilyen mocsok állat embernek nem nevezhető lények, akiknek a tetteire normális, józan gondolkodással nem lehet értelmes választ találni. Beteg, elborult elméjű, torz lelkű emberek tesznek ilyet. Én is javaslom neked, hogy szerezz be paprikasprayt, legálisan, korrekt áron megvehető és nagyon hasznos tud lenni.
2018. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen beteg emberek minek éljenek?? Kivegeztetnem mindet egy jo alapos kinzas után.
2018. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pszichológusnak tanulok szóval elkönyvelhet ezt annak h ennyire szörnyű az élete h idegen lányokat bánt..tettem feljelentést de termeszetesen 0%az esélye a rendőrök szerint h meglesz..de ezek szerint bárkinek bármi beteg hajlama van akkor el kell viselnem..tehát nyugodtan bántsanak fényes nappal emberek között..ezzel az erővel kiugorhattam volna a busz elé is mert elég rossz kedvem volt aznap és meg egy ilyen lelki plusz testi bántalmazás is rátesz..orulok neki h nem kezdtem el sírni az utcán..egyébként van paprikaspraym de az csak este szokott nálam lenni mert nem gondoltam volna h nappal is úgy kell járnom az utcán vagyis magyarán ha kilépek a házból egy paprikasprayt kell ezentúl szorongatnom viszont a ebben a helyzetben elszaladt rögtön szóval meg ez sem ért volna sokat..egyébként köszönöm a válaszokat jól estek:)
2018. aug. 12. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:

4# válaszát adom.


Sajnállak mert ilyenkor hirtelen az ember szinte reagálni is alig tud valamit.. teljesen lefagy MINDENKI hogy akkor ki volt ez miert mi történt stb..Nem az hogy egyből tokon rúgja az ember..

én is meg ijedtem volna sőt én már az utcán sírtam volna

Tesommal történt hasonló, talán egy kicsit durvább és ot is máig sajnalom hogy egy ilyen nyomorult ember került az útjába.


Haláláig kínoznam.

A seggét rugdosnám, aztán meg égetném, szurkálnám, kivágnék belőle kis cafatokat, aztán meg etetném vele, utána savat spriccelnék oda, aztán ennyi.

Nem vagyok beteg elméjű mer ok nélkül senkit se bántanék de bűntudat nélkül meg csinálnám ezt azzal aki bármelyik családtagomat bántani merné! Persze nem fogok ilyet csinálni mer sajnos nem vagyok a maffia tagja, de meg érdemelnék az ilyen emberek is.

2018. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van? Engem annyiszor bántottak gyerekkoromban hogy legszívesebben szétlőném pár ember fejét.
2018. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kit erdekel h bántottak téged gyerekkorodban?? Engem is bántottak gyerekkoromban és most is bantanak de attól meg undorító dolognak minősül ez amit tett és ha nem erdekel h bántottak akkor meg minek irsz a kérdésem alá? Hagyj már kerlek nincs kedvem veszekedni
2018. aug. 12. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
"én imádom az embereket szeretek segíteni nekik mindig mindenkivel előzékenyen vagyok" aha...
2018. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ajjj mert kell veszekedni??? Igen ilyen vagyok ha le szólítanak az utcán h kell penz annak ellenére h nem biztos h arra kell amire mondja adoook a hajléktalanoknak veszek kaját vagy adok pénzt annak ellenére h nekem sincs sok mindig átadom a helyet a buszon stb és kerlek ne veszekedj mar
2018. aug. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!