Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlag magyar férfiak, ti mit...

Átlag magyar férfiak, ti mit gondoltok ezekrol a srácokról, célotok, hogy ilyenek legyetek? Szeretnétek rájuk hasonlítani?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 6. 16:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is el tudja engedni magát, hogy nem rakja fel a netre, ahol a tinip_csák bálványozzák a majomkodását
2020. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem a válaszolóknak mi bajuk van azzal, ha egy pasi videóban mozog egy zenére. A testéről csak annyit, hogy ízlések és pofonok. Látom manapság nagy divat lett elítélni valakit csak azért, mert látott róla egy olyan videót, amiben élvezi azt, amit csinál, de amúgy egyáltalán nem ismeri. Mert az aztán k*rva vicces szórakozás lehet fiúk, amikor mások előtt aláztok meg egy lányt. Gratulálok!
2020. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De hol van itt lány? Amúgy meg egyértelműen ez egy provokatív kérdés. A kérdező egy troll. Olvas már el a kérdést basszus.
2020. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
13. Attól mert a "férfiaknak" szól a kérdés, lányok is ugyanúgy rátalálhatnak, és képzeld, ők is elmondhatják a véleményüket. Honnan veszed, hogy provokatív? Valaki kíváncsi volt valamivel kapcsolatban a többiek véleményére. Ez miért baj? Ha troll is lenne (amit nem tudom, hogyan szűrnek ki itt egyesek), nem érdemel értelmes választ? Ha troll, akkor miért válaszolnak neki?
2020. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 "Átlag magyar férfiak" - a kérdés eleje. Na kiknek célozta a kérdést a troll?
2020. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
15. Egyszer már leírtam, nem fogom még egyszer.
2020. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"célotok, hogy ilyenek legyetek? Szeretnétek rájuk hasonlítani?"


De ezekben a csávókban mi a közös?

2020. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Nem láttam az egészet, de fiúk és férfiak, tehát hímneműek, a címből gondolom mind a tiktok-ra tett fel videot, tehát ha idősebb primitív és sikertelen, valószínüleg mind ott tácikál vagy rázamagát.
2020. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!