Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnétek találkozni az...

Szeretnétek találkozni az elhunyt magyar nyelvű írókkal az örök életben?

Figyelt kérdés

Beszélgetni velük ?

Én igen szeretnék jó lenne találkozni és beszélgetni majd velük az örök életben.

Itt gondolok például: Kölcsey Ferencre, Arany János​ra, Móricz Zsigmondra, Kossuth Lajosra, és végül Ady Endrére.

Miről szeretnétek velük beszélgetni ? Ha szabad kérdeznem.

Én például arról hogy milyen volt az életük hogy élték meg a mindennapjaikat.


2017. jún. 5. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem...
2017. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké
2017. jún. 5. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyai nagyanyámmal igen. Az íróknál fontosabb emberek vannak az életemben.
2017. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Kossuth Lajossal biztos eltudnék beszélgetni..

De a kérdés másik oldala, hogy örök élet.

De arról nem mondok most semmit mert nem arról szól a kérdés.

2017. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kossuth-tal a lelkiismeretéről szeretnék beszélgetni.

Az írók?

Nem szeretek sortállni...

2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igen, Ady Endrével. Bár nem tudom, ő a mennybe kerülne-e...
2017. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, feltéve, hogy lesz majd örök élet.
2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a halán utáni ilyen jellegű életben, hogy az itteni személyekkel lehet beszélgetni, de tegyük fel, hogy lehetne beszélgetni akármilyen halott emberrel. Egy külföldi zenésszel szeretnék nagyon beszélgetni, de igazából bárkivel szívesen beszélgetek, aki felkelti az érdeklődésem, a híres magyar írók közül meg biztos lenne egy pár. Nincsenek konkrét kérdéseim, hagynám, hogy alakuljon a beszélgetés magától. Azt érdekes lenne hallani, hogy hogy értékelnék a földi életüket, vannak e olyan nagy "igazságok", amiket felfedeztek az élettel kapcsolatosan...meg úgy általánosságban a művészetről szívesen beszélgetnék velük, ugyanis az én szívemhez is közel áll a művészet, bár én nem írok és valószínűleg sose fogok írni, mert abban elég béna vagyok:D
2017. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: Tetszik a véleményed nagyon jó. Köszönöm szépen hogy válaszoltál a feltett kérdésemre. Én is beszélgetnék még szivesen sok más féle emberrel még a fel soroltakon kivül.
2017. jún. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!