Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pisiltél már be részegen?

Pisiltél már be részegen?

Figyelt kérdés
Észrevették mások, mennyire zavart a szitu akkor, illetve utólag?

2020. szept. 8. 08:18
1 2 3
 21/26 Linsay lohan ***** válasza:
100%
Enis moha tus úgy vagyok
2021. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%
Voltam már párszor bebaxva, de ilyen sose történt, józanul viszont igen. Kipróbálnám egyszer bőrnadrágba
2021. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
82%
Bőrnadrágba én is kipróbálnám!
2021. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. Nem voltam még annyira részeg, hogy ez megtörténjen.
2021. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19%
Igen, pisiltem már be részegen. De nem azért mert részegre ittam magam, olyankor is tudom, hogy pisilés után hogyan kell rendesen lerázni. Én részegen fogadásból pisiltem be. Többen is arra fogadtak, hogy nem merem megtenni.
2022. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%

"De kipróbálnám, föleg a buszon a behugyozást."


Velem már volt ilyen és még részeg se voltam. 5,5 órás buszút. Előtte teleittam magam, nem gondoltam erre. Cikinek éreztem szólni a sofőrnek, hogy a puszta közepén álljunk meg, közben meg mindenki engem nézett volna a buszról ahogy intézem mondjuk egy bokorban.

Hát nem bírtam tovább, bement. Előtte már szó szerint rosszul voltam, szúrt a hólyagom. Hidd el, nem volt kellemes, felesleges kipróbálni. Én is tanultam belőle.

2022. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!