Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pisiltél már buszmegállóban,...

Pisiltél már buszmegállóban, buszmegálló mellett, vagy mögött?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nőként kizárt.
2020. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Férfiként nekem sem jutna eszembe, aki pedig ilyet csinál, annak legszívesebben levágnám a tökét.
2020. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Benne nem, mögötte igen. Ott vagyok a semmi közepén egy főút mellett mégis mit csináltam volna? Még egy bokor se volt a közelben.
2020. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mögötte igen, de éjszaka. Itt falun nincs nyilvános wc, se nyitva valami beülős helyiség ahová bemehetnél. Hazáig nem bírtam volna ki és ott volt egy park ahol el lehetett bújni. Egyszer fordult elő életemben,akkor sem volt kellemes.
2020. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2020. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavalyi legelső (és egyetlen) nagy havazásnál a 66-oson voltam szoliban VanHoolal, a latyakban beázott a cipőm, a buszon nem ment a fűtés, annyira késésben volt minden kocsi, hogy nem tudtam az előző kanyarban a pihenőbe menni WC re, már nagyon rosszul voltam, a mészáros lölöig még elvánszorogtam, de ott már csak kB percenként 1 métert lehetett haladni a forgalomtól, szerencsére odáig elértünk, néztek is páran, hogy kB össze görnyedve kimászok a fülkéből, bezártam aztán a tömött busz mellett lehugyozom a megállót táblát... Muszáj volt, persze elnézést kértem az utasoktol hangosba, mondtam nekik nem bírtam volna már ki már elájultam volna az meg senkinek sem jó. Aztán azt az 1 megállónyi távot a határ útig kB 20 perc alatt sikerült abszolválni. Szerencsére nem láttam viszont magam neten vagy a híradóban, de felvállaltam volna.

Keletinél meg pár éve egy rókát sikerült dobni, tiszta csöves szag volt végig a buszomon, ott annyi időm sem volt, hogy bezárjam a fülkét csak kiszálltam, aki ott állt az ajtó előtt rá szóltam, hogy hátrább és már jött is... :D Utána egy korty víz, köpés és mentünk tovább :D

Ritkán fordul ilyen elő szerencsére. Olyan gyakrabban, hogy telefingom a fülkét, jönne valaki kérdezni valamit, vagy jegyet venni (Szerencsére már egy ideje ilyen nincs) ajtót nyitok neki, és kb meg sem tud szólalni a bukétól :D

2020. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Elég nagy parasztság.Legalábbis nálunk a buszmegálló egy jó nagy aszfaltozott placc, rajta egy bódéval. Biztos nem ott csinálnám. Ha nagyon SOS lenne, akkor is arrébb mennék, keresnék valami parkos helyet.
2021. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!