Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek, nem érzitek...

Huszonévesek, nem érzitek azt, hogy mennyi mindenből kimaradtok, amikor péntek és szombat estéiteket otthon töltitek a szórakozóhelyek/klubok/bárok helyett?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 17:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Inkább azt bánom, hogy nem tudtam soha olyan felszabadult, helyes arcú fiatal srác lenni, aki szeret minden hétvégén bulizni, csajozni.

Én voltam néhány bulin, de soha nem vonzott vissza a dolog. Nem tudtam soha becsatlakozni, szorongtam, nem éreztem jól magam. Mint amikor egy láthatatlan üvegfallal elválasztanak a többi embertől ugyanabban a helyiségben.

2020. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem töltöm mindig otthon a napomat. Ma este például a kutyámmal elmegyünk megnézni egy kilátót éjszaka. Nem gondolom, hogy egy bárban értelmesebben tudnám eltölteni az időmet.
2020. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ezernyi értelmesebb dolog van a világon, mint egy buliban táncolni, és jól leinni magamat. Szerintem. Aki bulizós típus, annak természetesen hiányozna, ha egyszer csak nem lenne több buli. Azok akik nem szeretik, meg mit hiányolnának? Nekem nem kikapcsolódás az, hogy táncolok, iszok, beszélgetek, esetleg pasikkal kacerkodok.

Buliztam mar, voltam egyetemista, tudom hogy néz ki a dolog. Kb 2 hónapig volt számomra érdekes, akkor még vitt az újdonság varázsa, minden este mentem, és ittunk a csajokkal, táncoltunk hajnalig. De ma már többre értékelek egy áttáncolt esténél egy átbeszélgetett estét. Sőt, felmerülni sem merül fel bennem hogy mennem kellene az éjszakába. És szerintem ez mident elmond.

Kicsit olyan ez mint az extrém sport. Aki csinálja, nem tudja adrenalin nélkül élni az életét, és párt sem tud feltétlenül ugy választani hogy ezt ne vegye figyelembe. A többi ember (pl én) meg csak simán flugosnak találja őket. Ezt el kell fogadni. Van aki extrém sportol, mások a falat kaparjak egy ujjabb extrém sztoritól, valaki minden nap megy inni egyetemen, van aki még csak bekuckozik, olvas egy könyvet, játszik egy játékkal, filmet néz, vagy a párjával tölti az időt, esetleg a hobbijával. Nekem, konkrétan minden érdekesebb egy bulinál.

2020. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

Lehet nyugodtan magas lóról beszélni az anti-bulizósoknak, de szerintem az legalább annyira gáz, hogy sokan még mindig ennyire egydimenziósan gondolkodnak a bulizásról.

Azaz, hogy még mindig azt hiszik, hogy ha valaki elmegy este iszogatni a barátaival valami bárba, vagy esetleg még egy discoba is elnéznek, akkor az nem végződhet úgy, hogy ne betonrészegen hányás és árokban való döglődés legyen a vége.

Meg, hogy ha valaki egyik este a barátaival szórakozik közösen, akkor neki biztosan csak ebből áll az élete. Kizárt dolog, hogy egy másik nap mondjuk olvasással, mozizással, színházazással töltse az estéjét, igaz??

2020. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

#14, Az a gond, hogy a bulik tobbsege amibe voltam, egyszeruen unalmas. Pedig elvoltam parba.

Elmentem a tarsasag miatt, de semmit nem elveztem belole.

2020. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

14-es alapvetően provokatív volt a kérdés, azért jöttek a magas lóról a válaszok. A kérdező hetente felteszi ezt a kérdést és erre veri a farkát, vagy nem tudom.


Nem egy nem két buliban voltam anno. A 95 százalékuk iszonyatosan igénytelen, drog, extrém mennyiségű alkohol nélkül élvezhetetlen primitív monoton zene, primitív, bunkó rajtrészeg emberek, nagyképű flegma libák, ez nekem nem hiányzik.

2020. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én a 8-as számú delikvens vagyok a kérdésben. Érdekesek a válaszok. Van abban valami, hogy ezt hetente kérdezi valaki. Csak minek? Mindenki előtt ott a lehetőség. Ha akarom csinálom, ha nem, akkor nem. Ami jólesik.
2020. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Én akárhányszor rászántam magam egy bulira, vagy valami hasonlóra, kb fél-1 óra után már úgy voltam, hogy "Mi a francért kellett én idejöjjek??! Miért?????"
2020. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem érzem azt, hogy sok mindenből kimaradnék. Párszor voltam ilyen helyeken, de #19-hez hasonlóan egész hamar megkérdezem én is magamtól, hogy minek is jöttem el ide..
2020. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!