Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek, nem érzitek...

Huszonévesek, nem érzitek azt, hogy mennyi mindenből kimaradtok, amikor péntek és szombat estéiteket otthon töltitek a szórakozóhelyek/klubok/bárok helyett?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 17:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

14#-es, annyi a baj a véleményeddel, hogy nem releváns. Se a kérdés szempontjából, sem pedig válaszként a többi kommentre. Senki nem mondta hogy ördögtől való dolog egy egy buli nagy ritkán. :) A kommentek arról szóltak hogy nem szeretünk bulizni, mert nekünk nincs benne örömünk. Erre te felkaptad a harci palástot, hogy mi a magas lovon ülünk, mert lenézzük azt aki bulizni jár. Wtf? Én is szeretek elmenni beszélgetni egy kocsmába, egy bárba, de az a beszelgetesrol szól. A kérdés meg a bulikról (tánc, pia, zene) szolt. A kettő nem ugyanaz. Nekem nincs semmi buli abba hogy 100 ember között lötyögök. Egész végig arra gondolok kozben, hogy de jó lenne otthon lenni, es játszani valamit. :)

Ettől még aki szeret bulizni, menjen. Koliban minden evben mas szobatarsam volt, nem volt olyan nap hogy nem buliztak, vagy legalább nem ittak volna. Minden este ment a hajcsinalas, a ruha választás, a smink. Nekem ez nem valo. Egy évben 1x talán. De akkor is a cigi szünetek beszélgetései miatt. Nem pedig a tánc miatt. Vagy a pia miatt. Vagy a pasik miatt. Lehet választani, vagy vagy lehetosegek is vannak, mielőtt bárki belém köt, hogy de ő nem is a pasim miatt jár oda. Elhiszem hogy nem. De valami mas miatt igen. Nem ugyanaz minden embernek a kikapcsolódás. A lényeg, hogy mi, nem bulizók, nem tartjuk unalmasnak a hetvegeinket. Akkor lenne nekünk unalmas ha bulizni kene menni.

2020. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
Átvirrasztott éjszakák. No meg telehányt padló. Ebből maradnak ki.
2020. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
30-as vagyok, visszavágyom a 25 alatti éveimbe,
2020. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De igen
2020. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hiányoznak az elbaltázott nők az egyetem alatt. Volt hogy hívtak a nők bulizni, mindeki mondta h ennek meg annak a nőnek bejövök (igen, kiderült, h bejöttem). Mégsem mentem le, inkább tanultam. Most 36 évesen szingliként visszamennék az időbe és ezzel a gondolkodással bizony lemennék vele bulizni és akár össze is jönnék vele. Lehet van autóm, 2 szobás normális lakásom, de párom 4 éve nincs. És ezt nem tudja a pénz pótolni.
2020. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!