Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyhelyben toporgunk orokre?

Egyhelyben toporgunk orokre?

Figyelt kérdés
2 honapja kikoltoztem Ausztriaba es ra egy hetre megismerkedtem egy osztrak ferfival. 9 evig tanultam nemetet de totalisan elfelejtettem beszelni szoval megertek mindent de nem megy meg a beszed ezert angolul beszelek vele. Nagyon sokat vagyunk egyutt, majdnem minden masnap. Sokszor csinálunk programokat, de sokszor csak filmezunk Nala otthon. Jogasz egy bankban ezert segitett megnyitni a bankszamlamat mivel nem ertek meg mindent 100%-osan. Lelkileg maximalisan mellettem all mindenben mert tudja,hogy egyedul vagyok itt kint. Szoval olyan mintha mar egyutt lennenk de kozben megsem. A dolgot bonyolitja,hogy van egy 8 eves kislanya. Azt mondta hogy az egyetlen dolog ami miatt nem latja a kepet kettonk kozott az a nyelv. Mivel a lanya csak nemetul beszel en pedig ugye nem...es ez nagyon kellemetlen lenne neki is meg nekem is. Amit meg is ertek csak ez rosszul esik kicsit. Iszonyat sok idot toltunk egyutt es faj,hogy nem vagyunk egyutt...szeretnek kotodni vegre. Ismerem magam es tudom hogyha lelkileg ez az egesz padlora tenne akkor olyan sz**rul ereznem magam hogy hazamennek. Ezt mondtam is neki es megbeszeltuk,hogy hagyjuk az egeszet mert nem akar rosszat nekem, de aztan 1 napig birtuk. Szoval ragaszkodunk egymashoz de kozben van ez a problema koztunk...annyira faj basszus es ugy felek a csalodastol vagy hogy egyszercsak meggondolja magat es azt mondja hogy ennyi. Ti mit tennetek a helyemben?
2020. szept. 12. 13:42
 1/7 evimeri ***** válasza:
27%
Két hónap után ennyire kötődsz hozzá? Ház ez fura. Mi az, hogy a lánya miatt. Ez csak kifogás. Találkoztál már a lányával? Biztos, hogy bankban jogász? Nekem nagyon gyanús a sztori.
2020. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen kotodom.

Nem nem talalkoztam pont emiatt.

Igen bankban jogasz.

2020. szept. 12. 13:51
 3/7 evimeri ***** válasza:
100%

Ugyan már. Azért nem találkoztál a lányával, mert nem beszéltek egy nyelvet. Ez valami kamu. Ott az apja majd fordít ha beszélgettek.

Hány olyan kapcsolat született már, hogy nem beszéltek egy nyelvet és mégsem volt akadály.

2020. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Kérd meg, hogy egymással németül beszélhetek hogy a nyelvtudásod aktív legyen és ennyi.
2020. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz tőle mégis nem egészen 2 hónap után? Tinik szoktak ilyen időtávban gondolkodni...

Hát én teljesen megértem, hogy ennyi idő után még nem mutatta be a lányát.

Pár hónap alatt sokat fejlődhet a nyelvtudásod, főleg, ha "csak" passziválódott". Annyi meg kell is egy új ismeretségkor, hogy egyáltalán lássátok, akartok-e komolyan tervezni.

Amúgy nem egészséges ennyire rákattanni valakire, mert 1) ő el fog menekülni, és igaza lesz 2) te tönkreteszed magad. Legyen már benned egy kis tartás!

2020. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom..de ilyen vagyok sajnos.
2020. szept. 12. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább van motivációd a német nyelv tanulásához.


Nyilván nem stréber módjára kell görnyedned az íróasztalnál, de megfelelően kialakítva a tanulást ez nem lehet probléma.


Vagy van még más is ezen kívül, ami akadály?


Jó lenne egy olyan alkalmazás, hogy 2nap alatt tudnék kínaiul.:D

2020. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!