Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy rosszakaró...

Lehetséges hogy egy rosszakaróm (egy ráerős,nem normális pszichopata) aki valószìnűleg bántani akar engem megfigyel a telefonomon keresztül? Ráadásul Németországból?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt vettem észre, hogy a telefonom villog teljesen spontán ha hozzá se nyúlok és értesítésem sem jön. Illetve további jel, hogy zaklat ez az őrült engem és gyanús, hogy talán infohoz jutott hozzá amihez nem is tudott volna másképpen.

2020. szept. 13. 01:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem pl. egy piros led szokott villogni jobbra fent, amikor sötét a képernyő."

Mert figyellek. Figyellek, kispajtás!

2020. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos akkor viszont irány a rendőrség, ne várd meg míg elfajul, próbálj bizonyítékokat gyűjteni a zaklatásra. A telefont is vidd el szakértőhöz, vagy csinálj rajta gyári visszaállítást és cserélj le minden jelszót.
2020. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!