Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak eddigi életetek...

Mik voltak eddigi életetek legcikibb történetei?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben szinte majdnem én viszem a pálmát a sztorimmal ami elég szomorú😩 xd


A nyolcadikos ballagásom napja volt. Tudni kell, hogy az osztályban addigra mindenkinek megvolt a mentruációja... Csak nekem nem

El is jött a ballagás, nem volt semmo különös érzésem se hasfájás, semmi

Ugye úgy volt hogy elsőnek a termünkben ültünk és úgy mentünk ki majd felvonulni. Aztán kint is leültünk és jött a tanárok kb 1,1-5 órás monológja. Aztán a gyerekek 'szövege' jött. Mikor felálltam a székről éreztem hogy valami nedves ott alul, visszanéztem és barnás, pirosas folt volt a széken. Mindenki aki a közelemben volt meglepődötten néztek, volt aki nevetett is. A ruhámon is látszott mivel sötétkék volt és azért azon jobban látszik mint a feketén. Sírva felszaladtam a terembe ahol észrevettem, hogy az a szék is véres amin még a fekvonulás előtt ültem. Életem egyik legrosszabb élménye volt és azóta is rossz érzéssel gondolok vissza az előtte még várva várt ballagásra🙃😂


2020. szept. 13. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Hat oszinten szolva ennel nagyobb bajod ne legyen, tragedia nem tortent raadasul ez nem is a te hibad.
2020. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem volt olyan jó érzés hogy majdnem az egész évfolyam+a hetedikesek meg még a szülők közül is páran rajtam nevettek
2020. szept. 13. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legcikibb szituacio egy lany eleteben akkor jon el amikor meg jon neki es mas ertesiti hogy a kis feher / akar milyen szinu nacian meg van jelenve a folt
2020. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!