Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha volt, mi volt az eddigi...

Ha volt, mi volt az eddigi legcikibb történeted ami edzés alatt történt veled?

Figyelt kérdés

Én ma fingottam egy nagyot a lábtoló használata közben, miközben erőlködtem az utolsó nyomásnál. Ráadásul egy olyan csaj állt mellettem, aki nagyon tetszik nekem.

Elég nagy égés volt. :D


2015. máj. 11. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem az volt a legnagyobb égésem mikor egy hasonlóért valakit kiröhögtem, nem tudtam abbahagyni a röhögést, mikor sikerült azután pár perc múlva én is produkáltam magam XD
2015. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

teljesen ugyan ez a sztorim, csak nálam nem csak puki volt :D

De szerencsére csak én vettem észre.

2015. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az mikor lent volt egy versenyző, akit ismerek - ésszel csinálja a dolgokat - és mikor elment odajött egy másik ismerősöm, arról beszélt, hogy látszik hogy gyógyszereken él a fazon. 5 perccel később már azt magyarázta, hogy az ő korábbi barátnője 15 évesen májkárosodást szenvedett és majdnem meddő lett mert rávette, hogy valamilyen brutális fogamzásgátlót szedjen...
2015. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Guggolásnál kiszakadt a gyatya. Kétszer.
2015. máj. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

--gömb--


Ez nem annyira ciki, inkább veszélyes, de középsuliban a konditeremben néha azzal szórakoztam, hogy 50 kg-ot kilöktem fej fölé (rendesen nyomni kb 30-35 kilót tudtam, kb.192 cm mellé 68-70 kg voltam). Ezt párszor sikeresen eljátszottam, de egyik alkalommal kilökés után elvesztettem az egyensúlyom, és a súlyzó a rúdjával esett a padlóra. Fel is szakította, de megragasztottam pillanatragasztóval, szóval nem lett belőle gond.

Még szerencse, hogy csak ketten voltunk a teremben.

2015. máj. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz,ez már edzés után volt,de vicces:Álltam protein szeletért a pultnál,és hát a pultos lányok ugye általában nem szoktak rosszul kinézni,mint ahogy itt sem,és ezt tudják is magukról.Lopva szoktam csorgatni rájuk a nyálam,viszont a pultnál csak simán elbambultam mikor fizetni kellett,de kivételesen tényleg nem a csajszik hatására,csak épp az egyik felé néztem.Kérte a pénzt,mondom "bocsánat,elbambultam"

Erre mindkettő elkezdett röhögni:-)

2015. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fekve nyomás közben spontán merevedés? :D

Bár senki nem vette észre mert amikor éreztem hogy gond van félbehagytam a szériát, mert "megfájdult a csuklóm" :D

Csaj bámulós - összenézős, elröhögés alap :D

2015. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!