Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok magassarkús történetek?...

Lányok magassarkús történetek? Mi volt a legcikibb ami eddig történt veletek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Tavaly a sulival ment¨šnk sz¨Şnh¨˘zba ¨Śs ugye magassark¨˛ volt rajtam ¨šnnepl0“2i "sat0‹2bbi" . 0‡7s az egyik tan¨˘r ott ¨˘llt ki mikor a takar¨Şt0“2 felmosta a padl¨Žt nagyba mentem ¨Śs kibicsaklott a l¨˘bam majd nem elestem es akkor mondom b*zdmeg ez a rohadt takar¨Şt¨Ž”9ü7”9ü7
2016. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kitörött a sarka ennyi.
2016. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami műsor volt a suliban és úgy lett vége, hogy még épphogy eltudtam érni a buszt. Nem vettem át a cipőm, mert míg zokni fel, cipőt bekötni, másikat eltenni, addig biztos el ment volna, nekem meg nem volt kedvem egy órát várni a másikra. Ahogy loholtam felfelé a buszra (mert elértem), beakadt a sarka a kabátomba én meg belezúgtam a buszsofőr ölébe. Magassarkú és hosszú kabát nem jó párosítás.
2016. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik ilyen kérdésre válaszoltam privátban,kiderült hogy az illető cipőfetisiszta,egy napi üzenetváltás után felajánlottam neki hogy találkozzunk!A legmagasabb sarkú cipőmet előkerestem és felvettem és küldtem neki képet róla,itt az oldalon,majdnem elélvezett a látványtól!A megbeszélt helyen várt rám és én persze már nem a magassarkúmban elsétáltam előtte,de nem lett semmi természetesen.Ennyi a történet!
2016. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatban pasihoz mentem a kedvenc piros magassarkúmban. A buszra szaladva meghúztam a bokám. Nem fájt különösebben, felszálltam, majd le, és felmentem a pasihoz. Mikor már belelendültünk volna a romantikába, elkezdett dagadni a bokám. Végül taxit kellett hívnia nekem és csak rá támaszkodva, cipő nélkül tudtam lebotorkálni a lépcsőn. Szerencsére humorral kezelte! Én kevésbé... :(
2016. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is van egy ilyen randis történetem, áthívott magához egy férfi, akivel kezdődött volna valami, egy "romantikus vacsorára". Egy vadi új magassarkút vittem át hozzá, amit a liftben vettem át nála, erre beközölte az ajtóban, hogy nála le kell venni a cipőt. Mutatom neki, hogy nézze meg a talpát, 10 lépést tettem meg vele a lépcsőházban, ne vicceljen már, de ragaszkodott hozzá. Totál megalázó volt. A vacsorát megettem, de aztán el is jöttem. Legalább az elején kiderült, hogy egy proli bunkó.
2016. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki ,de fájdalmas. Új magassarkút vettem egy iskolás ünnepség előtt egy-két nappal ,tehát még nem volt bejáratva , akkor először volt rajtam. Nagyon kényelmetlen volt ,de nem igazán foglalkoztam az egésszel ,sosem szerettem a magassarkút ,mondom "eh kényelmetlen mint mind". Igen ám ,de mind a két lábamon úgy megnyomta a körmeimet a legnagyobb lábujjamon ,hogy azok két hét múlva kompletten leestek.
2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, amikor nagyon unatkoztam, arra gondoltam, hogy csitriként írok egy hozzászólást valami nagylányos témához, miszerint hülyét csináltam egy pasiból, aki már a cipőm látványától majdnem elélvezett. Szerencsére pont egy városban lakott velem, így a személyes találkozó sem volt akadály, ahol nagy trükkösen lapos talpúban masíroztam el előtte. Azóta páran kételkedtek ebben a fantasztikus történetben, ám őket jól elküldtem privátban - ugyanis a cipős kép azóta szőrén szálán eltűnt, és újat sem tudok már készíteni...
2016. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!