Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy ne...

Hogyan érhetem el, hogy ne érdekeljen mások beszólása, véleménye?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sokszor foglalkozok azzal, hogy mások mit szólnak be, például osztálytársak.

Ma is történt egy olyan, hogy egyik osztálytársam ilyet szól, hogy nem látszik, hogy edzek, meg ha ő is így étkezne mint én, akkor már nagyon ki lenne baszva, stb.

1 éve edzek, de ténylegesen komolyan étkezés, plusz normális edzés módszerrel 5 hónapja, ez idő alatt feljött rám 5-6kg. Ennek nagy része izom, összehasonlítottam a korábbi képeimmel.

Alapból nem látszik, hogy edzek, első ránézésre nem sokat változtam, de én érzem, és látom is a változást.

Meg egy látványos, izmos test elére alsó hangon 2 év.

Annyi a lényeg, hogy hogy tudnám azt elérni, hogy az ilyenek ne érdekeljenek.

Ezeken a dolgokon képes vagyok 1-2 napot is kattogni, de van, hogy 1-2 hétig is.

Ezen szeretnék változtatni.


2017. okt. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk nem érdekel, lesz@rod...gyúrjál erre is..., de ésszel a "bogyókkal":DDD
2017. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kerdezz ilyet :D es ha keretlenul jon a velemeny ugyan ezt tedd meg gondolatban. Nem kerted a velemenyet szoval nem is foglalkozol vele.
2017. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem bogyózok, nyugi! :D

Nem kértem a véleményét, viszont már páran mondták, hogy erősödtem.

Szóval többen mondták, hogy erősödtem, mint azt, hogy nem. És független emberek, nem anyukám, stb.

Megpróbálok nem foglalkozni vele. Ti ilyenkor hogyan reagáltok rá, csak egy szimpla arckifejezés, levegőnek nézéssel?

2017. okt. 20. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3


Emberfüggő a reakció...mondjuk ezen esetben megjegyezném: Legalább én normálisan haladok-fejlődök és nem lesz gondom "felállni", mikor kigyúródtam veletek ellenben:D

2017. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hány kiló izom jött rád, hanem az, mennyit erősödtél. Egy éve hány fekvőt s most mennyi megy, és hányszor tudod felhúzni magadat.
2017. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük, ennyi. Nem nagy ördöngősség a dolog.
2017. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyobb súlyokat használok, mint a kezdésnél, és ettől állapítható meg legjobban, hogy mennyit fejlődik az ember.
2017. okt. 21. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!