Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi esély van munka,...

Mennyi esély van munka, háztartás, társkeresés mellett még elvégezni egy esti gimit?

Figyelt kérdés

Nem túl sok ez? Valaki valami hasonlón már végigment? Mi a titka a sikernek? Pl ügyes időbeosztás, stb?

Félek, hogy idöpazarlás csupán, de most ebbe vágtam bele, ez jött...


2020. szept. 13. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Jó esélyed van. Menni fog.
2020. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Simán. Mások gyerek mellet végzik.
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Osztályársaim mind családos emberek, és járnak rendesen suliba. Menni fog.
2020. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan egyetemet is elvégeznek munka/család mellett. Menni fog, ez csak egy középiskola. :)
2020. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Esti gimi hányéves és milyen előképzettségre van szükség?
2020. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, 2-3 éves. És 8-10 osztály kell hozzá. Ha csak 8 osztályod van, akkor általában három éves, de lehet találni két éveset is szerintem. Keress rá a megyédben hol lehet letenni estin.
2020. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Két éves és akinek nincs meg a 9, 10. Osztály, annak osztályozó vizsga lesz. Nekem 9. Van meg csak. Van két szakmám, de azok okj képzések. Bár az egyiken voltak közismereti tárgyaink és majdnem egy évig tartott a tanfolyam, de mivel csak egy oklevelet kaptunk mikor végeztünk, nincs mivel igazoljam, hogy tanultam ott közismereti tárgyakat. Vagy elhiszik, vagy nem. Szóval nem tudom, mi lesz. Ahogy elnézem, minden tantárggyal megküzdenék valahogy, de a matek, az halál!
2020. szept. 28. 19:18
 8/9 anonim válasza:
10.es(most 11.) szakgimisnek még hány év az esti?
2020. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kettő, de ha estire mész nem lesz tb-d, nem vállalhatsz diákmelót, stb.
2020. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!