Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadnád, ha egy értelmes...

Hogy fogadnád, ha egy értelmes személy jóindulatúan beszélgetést kezdeményezne veled miközben a telefonodat nézed, újságot/könyvet olvasol? (Nem a társkeresés a célom.) Kort,nemet írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Gyakran hiányzik, hogy akár csak rövid időre is, de beszélhessek a körülöttem lévő ismeretlenekkel a hétköznapok során, megismerjem hogyan gondolkodnak, hogyan érzik magukat. Viszont az esetek többségében azt látom hogy mindenki foglalkozik valamivel. Viszont azt is tudom, hogy sokan csak zavarból/ kényszerből bámulják a telefont). De megzavarni sem szeretném, aki tényleg elfoglalt. Gondolok itt tömegközlekedésen, sorbanálláskor, parkban, közterületen olvasókra/telefonozókra. Ti hogy reagálnátok?

2020. júl. 10. 02:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szeretem a beszélgetést kezdeményező idegeneket

Egyébként is honnan tudjam, hogy jóindulatú a kezdeményező amikor azt sem tudom, hogy kicsoda?

Az embereket általában nem három mondat után szoktuk megismerni

2020. júl. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon függ hogy ki az aki hozzám szól. Vannak emberek akikkel nem szívesen állok szóba csak úgy random. 20/F
2020. júl. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Engem nem zavar. Szeretek idegenekkel beszélgetni pár percet. Bár tény, néha csak frusztálna a társaságuk ha olyan kedvembe vagyok.

De az esetek 99%-ában én nyitott vagyok erre és szerintem jó, ha tudunk beszélgetni valakivel egy rövid percet is.


Bár lehet nekem ez ki is sugárzik, elég gyakran szoktak (főleg idős bácsik) szóba egyelegni velem, bár tény, fele fel akart szedni... 19/l

2020. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem orulnek neki. Ha nyomkodom a mobilt akkor vagy tenyleg el vagyok valamiben merulve, vagy ki akarom zarni a kulvilagot es akkor meg meg jobban zavarna, ha valaki nekiallna ott magyarazni.

Ha epp nem nyomkodom es zenet SEM hallgatok, az esetleg jelentheti, hogy epp nyitottabb hangulatban vagyok es nem zavarna a dolog, de ez ritka :D

Szerintem ne igy probalj ismerkedni. Inkabb jarj el programokra, ott sokkal nyitottabbak az emberek, idegenekkel szemben is. Vagy valamilyen tanfolyamra, workshopokra, stb.

Plane tomegkozlekedesen szerintem a legtobb ember inkabb feszult, nekem pl nincsen semmifele beteges emberundorom, de nem szeretem akkor sem, amikor minden oldalamon ott log valami idegen, meg egy nem tomott jarmuvon is kellemetlen tud lenni a legkor szamomra.

2020. júl. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Engem NAGYON zavar. Munkakörömből adódóan állandóan emberekkel foglalkozom, és alig tudok egyedül maradni a gondolataimmal. Pedig igényem volna a magányra. F/30
2020. júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

3

Ahhoz szokjál hozzá, hogy a férfiak nem azért fognak szóba állni veled, mert érdekli őket a véleményed bármiről is, hanem mert ....... És ide helyettesíts be nyugodtan bármit, amit a fantáziád csak elbír.

2020. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

Én olvasni szoktam vonaton, de nagyon bírnám, ha 1* egy nő csak úgy spontán leszólítana. Eleinte makognék, de remélhetőleg összeszedném magamat.

Egy hete pl.: egy nő simán feltette a lábát az ülésre mellém:), de nem volt más:(.

2020. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesen, de lerázom az ilyet. Nem szeretek idegenekkel csak úgy beszélgetni, főleg nem, amikor el vagyok foglalva. Amúgy nem vagyok telefont nyomogatós típus, de pl. könyvet szoktam olvasni, vagy amikor "látszólag" nem csinálok semmit, akkor is el vagyok mélyedve a gondolataimban. Zenét is szoktam hallgatni.


Szóval, én nem beszélgetnék.

2020. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Valószínű nem jól fogadnám, de ez a munkámból adódik (vendéglátóegység, pult). Naponta pár száz ember szeretné valamiféle aktuális problémáját, véleményét megosztani velem akkor is, amikor látszólag nincs dolgom, teljesen mindegy, hogy érdekel-e engem, vagy nem. Úgyhogy amikor nem dolgozom, szeretek elbeszélgetni magammal "négyszemközt" :)
2020. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, 6-os, a férfiak mind állatok, nem képesek a nőkre emberként tekinteni, és mind csak baszni akar. Valami újdonságot is tudsz mondani?


Kérdező, elképzelni sem tudom, hogy végighallgassam csak a gondolatot, hogy cseverészni akar. Ahogy hozzám szól, és kiderül, hogy nem útbaigazítás kell, megyek is arrébb.

2020. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!