Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Köztetek van olyan, aki...

Köztetek van olyan, aki szégyenli a gyerekét, mert csúnya lett?

Figyelt kérdés

Hogy próbáljátok elkerülni, hogy vele kelljen mutatkoznotok?

Ha valakinek meg akarjátok mutatni, szóltok előre, hogy csúnya?

Milyen érzés, ha másé szebb,helyesebb mint a tiéd?



2020. szept. 15. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kérdést te komolyan tetted fel???
2020. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd, nyilván egy hisztis tini, aki a fejébe vette, hogy a szülei szégyellik, mert csúnya.
2020. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Mert hogy tettem volna fel szerinted?
2020. szept. 15. 13:52
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Én általában medvejelmezbe öltöztetem az enyémet, mielőtt kivinném az utcára.
2020. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
#4 Paris Hilton a South Parkból?
2020. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, akik szégyenlik a gyereküket, általában árvaházba dobják őket, de ezek nem túl vidám dolgok.
2020. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden gyerek szép, vannak kis csúnyácska kisbabák és határozottan szépek is.

DE! Minden szülő gyönyörű el látja a sajátját sőt a legszebbnek és ez így helyes.

Ez szerintem később sem valtozik ha felnő.

2020. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos. Múltkor én is láttam egy nagyon csúnya kislányt. És elgondolkodtató mi van, ha az enyém is ilyen lesz? Mondjuk mindent elkövetnék, hogy szebbnek tűnjön, mert tudom milyen az, ha összesúgnak ez ember háta mögött, a többi gyerek meg nyíltan fogja csúfolni. Esetleg igyekeznék olyan közegbe vinni ahol hasonló gyerekek vannak.

Ez van le lehet pontozni.

2020. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Az ember ha igazán szereti a gyerekét, egy Quasimodora hasonlító gnómot is lehet szeretni szívből, és a legszebbnek látja őt a világon. Általánosságban az anyákban megvan ez az érzés, mert a biológia arra sarkall minket, hogy az utódainkhoz kötődjünk, hogy felneveljük őket. Ösztönösen szépnek látjuk csúnya gyerekeinket is.

Vannak akikben nincs meg ez az ösztön, ezzel együtt az utódjától is idegenkedik. De ez az évek során úgyis kiderül, nem lehet egy életet úgy leélni egy anyának, hogy jól titkolja.

Én is anya vagyok, tudom, nem az én kislányom a leges legszebb másoknak, nekem viszont az.

Kérdező, ha egyszer szülő akarnál lenni, úgyis megtapasztalod milyen ez. Addig pedig vétek ilyen kérdéseket kiírnod.

2020. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Semmi extra nem lenne, maximum beadnánk az állatkertbe.
2020. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!