Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a hátammal ha...

Mit tudok tenni a hátammal ha nagyon pattanásos?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék orvoshoz fordulni vele mert nem szeretem az orvosokat. Ha nincsen hatalmas nagy baj akkor addig nem is szeretnék bőrgyógyászt látni, viszont szégyenlős vagyok szóval kozmetikushoz se szeretnék menni. Szóval örülnék neki ha tudnátok valami gyógyszertárban vagy máshol beszerezhető/vett csodacuccot ajánlani mert tényleg nagyon csúnya:/

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat 🥺

18 éves vagyok és lány



2019. okt. 28. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hàt pedig pont hogy bőrgyógyászt vagy kozmetikust kéne felkeresned!

Ne akarj otthon kísérletezni!

2019. okt. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 1x pár perc szoli csodát tesz. De tényleg csak kis időre, nem szénné égetni.
2019. okt. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Pamut ruha, egészséges étkezés napi minimum 2 liter víz elfogyasztásával.

Kenegesd kamilla teával és kend be neogranormon kenőccsel. Vagy pedig arcszesszel kend át a hátad.

2019. okt. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Szalicilsavat tartalmazó szérum, csodákat tesz.
2019. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök, csak én bőrgyógyásznál is voltam már, de sajnos csak egy dolog vált be nekem: a szoli. Még a hegeket is halványítja. Sajnos nem bírom a szolit, előjön a pánikbetegségem, meg valahogy a levegőjétől is rosszul vagyok. Úgyhogy nem is nagyon járok. Pedig komolyan csak ez segít nekem, akár perc is.
2019. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szolárium nem egészséges. Ha használ is, nem éri meg.

Nekem az arcom pattanásos leginkább. A szappan leszárítja a pattanásokat. Én használok krémet (duac) meg különböző arctisztítókat/bőrradírt (garnier, clean&clear), de azért nem mindegyik válik be mindenkinek, mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi jó/mi használ az ő bőrének.

Én sem szeretem annyira az orvosokat, ráadásul az ember fél év múlvára kap időpontot állami bőrgyógyászhoz, magán bőrgyógyásznál meg egy 5 perces beszélgetés 10k fölött kezdődik, de lehet egyszer érdemes ellátogatni ezekhez, mert bőr és bőr/pattanás és pattanás között is van különbség, a bőrgyógyászok sem ugyanazokat írják fel mindenkinek.

És igen, sokat számít, hogy milyen ruhákat viselsz, iszol-e elég vizet stb.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. okt. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még kiegészítésként a sok tanácshoz. Érdemes ezzel elmenned nőgyógyászhoz is, ha még nem voltál, vagy nem jársz rendszeresen. Sokszor hormonprobléma, vagy akár ciszta is okozhatja a pattanásokat.
2019. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!