Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a helyemben lennél elvállal...

Ha a helyemben lennél elvállalnád?

Figyelt kérdés
Évek óta itthon vagyok, nincsenek barátaim egyedül élek. Jelenleg az össz. jövedelmem havi kb.25 ezer forint amit a munkaügyi központtól kapok. Tudnod kell hogy beteg vagyok, fizikailag alig bírom magamat. Ám ez nem akadályoz abban hogy esetenként 'halálra' dolgozzam magam. Ma adódott egy munka lehetőség helyben, igaz elég távol így autóval kellene közlekednem. A munkáért 56 ezer forintot kapnék kézhez napi 8 óráért cserébe amiből 6 óra kemény talpon állást kellene produkálnom. Szívem szerint elvállalnám de félek újból csak kizsákmányolnám magam.

#megélhetés #corona19
2020. szept. 15. 16:04
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom hogy az egészség nem eladó!

De, ott a másik szempont ami szerint én teljesen elzártam magam a külvilágtól.

Tudom van az online tér, próbálkozom hátha ez által a valós életben is sikerülne eligazodnom. :)

Köszönöm a linket, ezek szerint nekem járna csak tennem kéne érte. Remélem sikerül úgy összeszednem magam hogy megtegyem a szükséges lépéseket.

Nagyon szépen köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

Szívesen olvasnám a következőben érkező válaszokat is hátha tanulhatok belőlük és a hasznomra válna.

2020. szept. 15. 18:32
 42/44 anonim ***** válasza:
63%
Ennyit a közmunkások keresnek napi 4-6 óra lébecolással.
2020. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem. Az egészség nem eladó."


Hát nem, De mennyivel "egészségesebb" dolog éhenhalni?

Akinek nincs pénze, az eleve nem tud egészségesen élni, mivel nem tudja megvenni a zöldséget, gyümölcsöt és az olyan élelmiszereket, amik biztosítanák az egészségét.

Kérdező, hirtelen sok hozzászólás jött, de írtam az egyikben, hogy sajnos nem, nem lennél jogosult az özvegyi nyugdíjra, mert annak kifutottál a határidejéből.

2020. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Ó, akkor megint nem figyeltem eléggé pedig igyekszem. :)

Abban igazad van h. nem tudok egészségesen élni. Ne tud meg mennyi zsíros kenyeret eszek azt is a kutyusommal megosztva.

Tudom ez másoknak elképzelhetetlen de én így is boldog vagyok.

Remélem sokáig élek még és másokon is segíthetek, bár magamon nem nagyon tudok.

2020. szept. 15. 18:44
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!