Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a helyemben lennél elvállal...

Ha a helyemben lennél elvállalnád?

Figyelt kérdés
Évek óta itthon vagyok, nincsenek barátaim egyedül élek. Jelenleg az össz. jövedelmem havi kb.25 ezer forint amit a munkaügyi központtól kapok. Tudnod kell hogy beteg vagyok, fizikailag alig bírom magamat. Ám ez nem akadályoz abban hogy esetenként 'halálra' dolgozzam magam. Ma adódott egy munka lehetőség helyben, igaz elég távol így autóval kellene közlekednem. A munkáért 56 ezer forintot kapnék kézhez napi 8 óráért cserébe amiből 6 óra kemény talpon állást kellene produkálnom. Szívem szerint elvállalnám de félek újból csak kizsákmányolnám magam.

#megélhetés #corona19
2020. szept. 15. 16:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2020. szept. 15. 16:06
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
Én elvállalnám, ha tudom, hogy fizikailag képes leszek végigcsinálni. Értem ezalatt, hogy pl. ha ájulós vagy, vagy ehhez hasonlók, akkor nyilván ne. De ha nem ártasz vele magadnak, akkor érdemes, mert szerintem a helyzetedben jól jönne az a pénz.
2020. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
56 ezer naponta 8 oraert?
2020. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

"56 ezer naponta 8 oraert"


Ennyiért még napi 4 órát sem vállalnék, nemhogy 8 óra, plusz autóval bejárás, azaz az utiköltség a nagy részét eleve elvinné, magyarul gyakorlatilag ingyen doldoznál, cserébe agyoneröltetnéd magad semmiért.

2020. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

"Tudnod kell hogy beteg vagyok, fizikailag alig bírom magamat. Ám ez nem akadályoz abban hogy esetenként 'halálra' dolgozzam magam. Ma adódott egy munka lehetőség helyben, igaz elég távol így autóval kellene közlekednem. A munkáért 56 ezer forintot kapnék kézhez napi 8 óráért cserébe amiből 6 óra kemény talpon állást kellene produkálnom."


Ez a kérdés több helyen is sántít...

Ha egyedül élsz, akkor max a rezsire elég a havi 25 ezer ft. Oké, időnként mellé dolgozol, tegyük fel, abból élsz.

DE!

"autóval kellene közlekednem" - ne mááár, havi 25 ezerből még autód is van és fenntartod? Hát, akkor nagyon ügyes vagy :-)


56 ezret kapnál kézhez... Hány napért? oké, hogy 8 óra, de havi hány nap?

Mert ha 22, akkor nem oké, tekintve, hogy a minimálbér nettó százezer körül van.

Ja, és gondolom, nem bejelentve, vagy max egyszerűsített foglalkoztatással.

2020. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaaa, 3. vagyok, bocs, nem sikerült értelmeznem a kérdést. Azt hittem, valami olyan szuper lehetőséged adódott, hogy egy alkalomért kapnál 56 ezret. Havonta ennyiért ne vállald, ha nem muszáj.
2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Igen ennyi, helyben nem tudnék többet keresni.

Kedves 3-as, éppen ettől félek hogy elvállalom mert rá vagyok szorulva. Nem tudom mik lehetnének a lehetőségeim h. ne haljak éhen.

2020. szept. 15. 16:22
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnám el.

Viszont ez a te döntésed kell, hogy legyen, mert nem az én életemről van szó, meg nem is a többi válaszoló életéről.

2020. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem , nem vagyok ügyes kedves 6-os. Az autóm egy régi roncs és most még a biztosítás sincs kifizetve. A rezsim minimális, mindennel spórolok és ne tudd meg hogy hogy. Nem, nem sántítok az igazat írom.
2020. szept. 15. 16:26
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!