Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így kivan ha nincs pénze ?

Más is így kivan ha nincs pénze ?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerüen semmi életkedvem , legszivesebben felkötném magam a jó büdös p*csába , anyám is hiába mondja hogy még túl fiatal vagyok és hogy ennyi idősen önerőböl senkinek nincs sok pénze és hogy 30 meg 40 évesen sok pénzem lesz én nem akkor akarok jól élni ,én már most fiatalon jól szeretnék élni és élvezni az életett , teszek is érted de ez így nagyon lassu ,

2020. szept. 17. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez detto
2020. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szegényebb családban nőttem fel, sokkal jobb let a helyzetem az egyetem elvégzése után. Most a vírus miatt munkanélküli vagyok de nem vagyok kétségbeesett, mert tudom, hogy fel is út, le is út.
2020. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hány éve vagy?

Én 18-20-nak tippellek.

2020. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Huszonévesen, főleg az elején nekem sem volt. Otthon laktam szülőknél. Mégis nagyon szép korszak volt. Sokat mászkáltunk barátokkal, szinte mindennap találkoztunk. Szóval tök jó volt.

Most több a pénz, de a felelősség is. Már nem olyan felhőtlen az élet, mint régen.

2020. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

#2, neked szerintem fogalmad sincs arról, mit jelent az, hogy "fel is út, le is út" :O

Kérdező, ez azért a többséggel ugyanígy van. Ha nem születtél milliomos családba, akkor eleinte kevés pénzed van, ez ilyen. Persze rossz ez, de kétségbeesni azért nem kell tőle.

2020. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is huszonéves vagyok és tényleg nem könnyű, nekem sincs sok pénzem és most veszítettem el az állásom is, de csak emiatt nem kötném fel magam.
2020. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ketten élünk egy nem olcsó albérletben, egy fizetésből, és számoljuk mennyit költünk kajára. Igen, baromi rossz érzés. De lehetne ennél sokkal rosszabb is, és végülis pozitívan állunk hozza. Reméljük nem sokára lesz munkám, és újra azt vehetünk le a polcokról amit csak akarunk, úgy hogy félre is tudjunk tenni.
2020. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
2 es Én nem szegény családban nőttem fel, amikor még kicsi voltam akkor még nagyon jó körülmények voltak állandóan utaztunk meg kb mindenünk meg volt , aztán szüleim elváltak és akkor már teljesen közepes anyagi körülmények között nőttem fel sose nélkülöztem, ami alap dolgoknak számítottak az mindig megkaptam de luxus dolgokat sose kaptam , engem nem is ez zavar hanem hogy itt vagyok 22 évesen nem tudok elmenni programokra meg ide oda mert nincs kocsim meg pénzem se nagyon, és látom hogy lassan gyarapodom de én nem 30 40 50 évesen akarok jól élni és boldog lenni ,
2020. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
6 os Pont ez az hogy nem nagyon értek semmihez és nem látom hogyan tudnék előre jutni
2020. szept. 17. 13:52
 10/27 A kérdező kommentje:
És a másik az hogy én ezt kudarcnak élem meg hogy nincs pénzem ,
2020. szept. 17. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!