Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így kivan ha nincs pénze ?

Más is így kivan ha nincs pénze ?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerüen semmi életkedvem , legszivesebben felkötném magam a jó büdös p*csába , anyám is hiába mondja hogy még túl fiatal vagyok és hogy ennyi idősen önerőböl senkinek nincs sok pénze és hogy 30 meg 40 évesen sok pénzem lesz én nem akkor akarok jól élni ,én már most fiatalon jól szeretnék élni és élvezni az életett , teszek is érted de ez így nagyon lassu ,

2020. szept. 17. 13:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy nincs pénzed, az még nem kudarc, az viszont igen, hogy nem értesz semmihez és közben ilyen ingyenélő mentalitásod van. Tanulj meg egy szakmát és menjél dolgozni.
2020. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem dolgozok ?
2020. szept. 17. 14:14
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez a baj a mai fiatalokkal: még semmit nem tett le az asztalra, de neki kell pénz, ház, toronyóra láncostól, különben depis. Tanulj, dolgozz, gyarapodj. Más se milliókkal esett ki az anyjából.
2020. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindenki milliókkal repülhet ki a családi házból 18 évesen
2020. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Lusta vagy nagyon, az a baj. Amúgy meg pénz nélkül is lehet sok mindent csinálni. Meg azért ha dolgozol és otthon laksz akkor egy kevésnek kéne hogy legyen azért. Biztos elvered 1 hét alatt a fizut.
2020. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok ember elveri a pénzt aztán meg sír a szája hogy nincs. Ne legyél ilyen.
2020. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
92%
Ne agyalj mindig a pénzen, mert nem csak az kell ahoz, hogy jól érezd magad. Vedd körül magad olyan emberekkel, akikkel úgy érzed, hogy élvezed az életet. Nem azt mondom, hogy a pénz nem fontos, mert nagyon is az, de ne pusztán az éltessen. Ha van kitartásod, akkor így is úgy is előrébb jutsz és több pénzed lesz...vagy ha nem megy Magyarországon, akkor külföldön is vannak lehetőségek.
2020. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként anyád hülyeséget mondd. Amennyiben nem tanulsz meg bánni a pénzzel, akkor 40 évesen se lesz semmid csak hitel. Szóval el kell dönteni, olyan akarsz lenni aki egész életében apró pénzt kéreget hónap végén? Vagy sikeres ember? Ez a kérdés. A pénzzel tudni kell bánni, a suliban ezt nem tanítják sajnos, az egyenletek fontosabbak meg a hülyeség az fontosabb. Ezt viszont meg kell tanulnod, alap az életben a pénz okos használata.
2020. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Van fizetésem csak hát az nem valami sok , pláne nem elég arra hogy rövid időn belül összegyűjtsek egy normális szép kocsira meg abból eltudjak menni ide oda pláne valami egzotikus nyaralásra , de mondtam is az ismerőseimnek hogy én max 2 év haladékot adok magamnak és ha addig nem lesz egy kocsim vagy akkor csinálok magammal valamit azt kész
2020. szept. 17. 16:25
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem azért leszel öngyilkos mert nincs luxus kocsid fiatalon ?
2020. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!