Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így kivan ha nincs pénze ?

Más is így kivan ha nincs pénze ?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerüen semmi életkedvem , legszivesebben felkötném magam a jó büdös p*csába , anyám is hiába mondja hogy még túl fiatal vagyok és hogy ennyi idősen önerőböl senkinek nincs sok pénze és hogy 30 meg 40 évesen sok pénzem lesz én nem akkor akarok jól élni ,én már most fiatalon jól szeretnék élni és élvezni az életett , teszek is érted de ez így nagyon lassu ,

2020. szept. 17. 13:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20 így van ,
2020. szept. 17. 16:41
 22/27 A kérdező kommentje:
Jóképű és jótestű fiatal vagyok de alig van közösségi életem csak pár barátom , mert nincs pénzem , és van egy nagyon csinos lány aki megismertem bár neki eggyátalán nem számít a pénz mégis kellemetlenül érzem magam mivel nincs kocsim és nem tudom elvinni autóval ide oda meg nem tudom elvinni őt valamilyen szigetre nyaralni , és akkor is amikor veszek neki valamit pl karórát akkor is csak max 30 ezer forintosat vettem neki aminek örült de olyan jó lenne ha lenne pénzem és mondjuk tudnák neki venne pl 100 000 ft ért vagy befizetni őt és ketten elménnék egy szép maldives szigeteki nyaralásra ,
2020. szept. 17. 16:49
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszed van , ha a barátnődnek nem számít a pénz akkor miért akarsz neki luxus dolgokat venni ? Ha tényleg jóképű és jótestű vagy meg úgyis szeret akkor miért vagy oda ?
2020. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a gondolkodásmódod, ezen változtatnod kell.
2020. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Tessék megnézni, ide vezet az instavilág! A dédapád a fél karját odaadta volna, hogy épségben haza jöjjön a frontról. Fiatal, életerős férfiak milliói haltak meg a háborúban. Ő meg azért akasztaná fel magát, mert nem futja luxuskocsira, amire egyébként a barátnője sem vágyik. Szerintem keress fel egy pszichológust, mert nagyon nagy baj van az értékrendeddel.

A másik, hogy az emberek nem akarnak gazdagok lenni, te sem, csak a gazdagok életszínvonalát akarod élni, nulla lemondással vagy áldozattal. Borítékolom, hogy nem fog menni, csak hitelekből meg adósságokból. A gazdag is először a vagyonát építi fel, majd annak a hasznából költ magára. Persze az sem biztos, hogy te meg én ugyanazt értjük gazdag alatt. Én valódi gazdagokra gondolok, akiket te észre sem veszel az úton, mert nem villognak. Te meg gondolom az újgazdag hülyegyerekeket majmolnád, esetleg a cégek promóciójával villogó, gazdagnak látszó Insta "sztárokat".

2020. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

Egyáltalán ne érezd magad rosszul azért, mert nem tudsz drága dolgokat venni a barátnődnek. Valószínűleg sokkal fontosabb neki, hogy tőled kapta az adott dolgot. Ráadásul a normálisabb lányok nem a pénzedért és a drága ajándékokért fognak szeretni, hanem azért ahogy bánsz velük.

Barátokat pedig nem lehet pénzért venni...max. kamubarátokat, akik ott húznak le ahol tudnak. Szóval ha új igaz barátokat szeretnél, akkor ismerkedj új emberekkel, szórakozz, mozdulj ki többet otthonról.

2020. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a "friss jogsi mellé új milliós autó" felfogást. Első kocsinak bőven jó egy pár százezres is amíg lesz pár éves gyakorlatod az utakon,addig meg bőven elég egy olyat is szarrá törni... A nagyon csinos lány ha ezt nem érti meg, akkor nem kár érte. Nekünk is itt áll az udvaron a több milliós autó, mégse azzal járok hanem a kis kb 200 ezret érő Colttal, mivel csak 4 hónapos a jogsim és kb most érzem úgy hogy a T betűt le lehet venni... 😅
2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!