Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítás után öngyilkosságal...

Szakítás után öngyilkosságal fenyegetőzik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Két közeli barátom 1 évig volt együtt. A csaj 18 a fiú 19 éves.


Tény, hogy a lány jópár esetben kihasználta a fiút elég rendesen (anyagilag...).

A csaj még nem dolgozik, a fiú még péntek este és szombaton egész nap egy kocsmában dolgozik.


Csütörtökön dobta ki a barátnőjét, az meg egész este nekem sírt. Minden péntek este oda jár a bandánk, mondtam neki hogy majd kimegyünk, beszélünk vele.

De a fiú szrott a fejünkre, este 9-től bulizott, a főnökével piált, a pultnál fűzögette a kolléganőjét. Régen nem érezte olyan jól magát mint akkor (a csaj sokat parancsolgatott neki, hogy ne bulizz, ne igyál, záróra után ne maradj bulizni hanem azonnal gyere haza...)


2-kor volt a záróra, a többi kan haverjaval meg a főnökével reggel 5ig piáltak, buliztak, nem érdekelte hogy beszelni szeretnénk vele.


A barátnőm meg folyton azt mondja hogy semmi értelem nincs így az életének, csak őt szereti, inkább meghalna meg ilyenek.


Írt valami sms-t is a gyereknek hogy ő inkább öngyilkos lesz, de arra csak annyit válaszolt hogy "ahogy jónak látod".


Gondolom kibékíteni nem igazán lehet már őket, de azért azt sem szeretném, hogy a barátnőm ez miatt öngyilkos legyen.


Szombaton is csak a gyereket figyelte, mikor melyik csajjal dumál, kit fűzöget épp, itatta a pultnál az összes 18 év körüli lányt.


Mégis mit lehet ilyenekor csinálni? Mert ahogy látom a fiú nem akar már semmit a barátnőmmel, ő már más csajokat hajt, beszélni sem hajlandó vele



2019. aug. 30. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

A szöveget nem olvasom el, a kérdésre válaszolok:

Érzelmi zsarolással, manipulációval él. Ne foglalkozz vele. Hagyd békén, majd feldolgozza a csalódást.

2019. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi a tosznak avatkoztok egyáltalán bele? A csaj titeket is csak használ.

Hadd sírjon. Majd kiheveri. Öngyi nem lesz, azt csak a figyelemért mondogatja.

A srác meg hadd élvezze a szabadságát, ahogy ő akarja. Az sms válasza teljesen jogos és még egész udvarias is volt, tőlem egy ilyen érzelmi zsaroló k csak csúnyábbat kapott volna.

2019. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a fenébe, nem a te dolgod. Depi vagyok öngyi leszek, na persze. Hagyjátok békén a srácot.
2019. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy érzi
2019. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Beteg ember, engem nem érdekelne mivel fenyegetözik, ö baja. Ha elkezd ilyesmivel fenyegetözni az csak megerösit abban jó hogy kidobtam. Am leszarom mi csinal semmi közöm hozzà.
2019. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 qkker1 ***** válasza:
58%
Valószínűleg csak fenyegetőzik, esetleg bepróbálkozik egy vágással, amire gondosan ügyel, hogy ne legyen elég mély, csak úgy tűnjön, hogy ő öngyi akar lenni.
2019. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy lesz ongyilkos. Ti is hagyjatok beken a fiut igaza van! Meg elegelte hogy kutyanak nezik! !! Ilyenkor keruli a csaj minden ismeroset mert azt akarja.hogy ne zaklassatok minden hulyeseggel... be sokkalt tudom milyen ez! Ha meg is oli magat a csaj hidd eel magasrol le tojja majd.
2019. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Az üzenetben anyázás és bizonygatás hidegen hagy, és csak még biztosabb vagyok benne, hogy a fenyegetőző fél egy érzelmi zsaroló, akik sose lesznek öngyik, mert úgy nehéz uralni valakit.
2019. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is anyàzik a nyomorult😂
2019. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Aki azt mondja , hogy öngyilkos lesz na pont annak a kevesebb százaléka fog az lenni... 1 % ennek az esélye.. mert aki öngyilkos akar lenni az nem híreszteli el hanem szépen csendben felvesz egy mosolygós álarcot majd mikor nem bírja tovább akkor lesz suicide...
2019. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!