Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem többé már nincs...

Úgy érzem többé már nincs értelme az életemnek. Gondolkodtam az öngyilkosságon is, de félek megtenni. Szerintetek önző dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott, a barátaim is sorra lekopnak, biztos hogy valamit én csinálok rosszul, de nem tudom mit és így változtatni se tudok magamon.

2018. jan. 26. 12:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőt találsz másikat, de gondolom ő se szó nélkül lépett le. A barátaidat meg meg tudod kérdezni, hogy mi az oka, hogy már nem keresnek. Aztán máris tudod a megoldást. Tehát nem az öngyilkosság az! Egyébként igen, szerintem önző dolog.
2018. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
29%
Tedd meg, sosem tudni mi vár odaát, lehet egy szebb élet
2018. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Ne ríjjá,üdv az életben.Teljesítsd ki magad.Meghalni ráér az ember mikor az idő elérkezik és a kaszás bekopog hívatlanul.
2018. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a halál utáni létben, de jobb is lenne ha végleges lenne a dolog. Mert mint mondtad, ki tudja..mi van ha még ennél is rosszabb? Első, neked köszönöm, majd megkérdezem őket. Persze a barátnőm csak kamu okokat mondott, sablonos dolgokat, hogy egyedül szeretne lenni, meg hogy nem illünk össze stb
2018. jan. 26. 12:52
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
gyávaság. öngyilkosságra felbujtani szerintem nem törvényes, úgy érzem
2018. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy beszéljen rá valaki az öngyilkosságra, csak a véleményetek, amit meg is kaptam és köszönöm, várok még többet. De gondolom mindenki rossz véleménnyel van róla. De ezt csak az látja át aki benne van a dologban
2018. jan. 26. 12:57
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
És ha van túlvilág, és pokol, és igaz, amit mondanak, a keresztény kultúrkörben, akkor szívás.
2018. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Öngyilkosnak lenni a legnagyobb hülyeség a világon. Nem gyengeség, hanem intelligencia kérdése. Ha nem tetszik az életed, akkor kezdj újat, költözz ki külföldre, kezdj bele másik szakmába, költözz el másik városba, ismerj meg új embereket/hobbikat etc.
2018. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
A családoddal milyen a kapcsolatod?
2018. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A halál túl végleges.
2018. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!