Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért bunkók az...

Egyesek miért bunkók az olyanokkal akik nagyon aggódnak a covid 19 világjárvány miatt? Tehát nem kell maszk stb... Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 18:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Az talán még rendben, hogy járvány, de az, hogy a pestis meg a covid ugyanaz? Kicsit olvass már utána dolgoknak, úgy nem fogsz ekkora hülyeségeket állítani!
2020. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szóval a pestis nem járvány..

Azt mondtam, hogy azért ugyanaz a covid és a pestis, mert mindkettő járvány... Mindegy.


Téma lezárva.

2020. szept. 22. 10:03
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van végülis a lovaskocsi meg a ferrari is ugyanaz mert mindkettőnek 4 kereke van.
2020. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
"Olyan, mint a pestis" azzal tisztában vagy, hogy a pestis az egy baktérium, és kb ártalmatlan az emberre?
2020. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
75%

Olyan mint a pestis?

Te hülye vagy? Nézzél már utána!

Csak magyarországon 410 EZER ember halt meg miatta.

A korona vírus miatt csak (kb.) 700-an haltak meg. Azok is valamilyen más, súlyos betegségben szenvedtek!


Én nem azt mondom, hogy hülye aki maszkot hord. Aki akarja, hordja!

Idősek, aggódók, tudatlanok, betegek (mág betegség miatt gyengébb szervezetűek).

De engem ne kényszerítsenek már rá erre a fosra!

Ha elkapom majd meggyógyulok!

Voltak már így 21 és fél millióan!

2020. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen fordítva tapasztalom. Aki bármilyen, a vírussal kapcsolatos problémakört firtat, megkérdőjelez, az érdemi vita helyett aljas megbélyegzéssel találkozhat csupán.
2020. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondom,hogy nem létezik a vírus de épp a "svéd modell" zajlik nálunk annak ellenére, hogy mást kommunikálnak...konkrétan éppen el van engedve egész buli mert úgy se lehet mást csinálni...bohóckodás az egész...
2020. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#4 de pontosan hányan halnak bele nem tudhatjuk még, mert nincs vége a járványnak.

A nagy jarvámyoknál se pik-pak halt meg egyik napról a másikra több millió ember. Meg mások voltak a higéniás körülmények, és a védekezésre biztosított eszközök.


Covidnál is akkor kapunk majd pontos statisztikai adatokat, ha elvonul ez az egész szar.

Azaz a járványnak hány áldozata volt összesen. Nem tudjuk hogy mikor jövünk ki belőle.

2020. szept. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Pedig Putyin apánk mán ki is fejlesztette a vakczinát. A lipsik rettegnek a vírustól, maszkokat viselnek, a tökös ruszkik meg mán megoldották egyből. Ezek nem szaroznak, a mán bisztos.
2020. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 valaki : ***** válasza:
70%

Ugye megvan, hogy a nagy pestis nagy városok 70-80%-át is kiírtotta? :D könyörgöm, ne xd én nem nevetem ki, aki fél, tiszteletben tartom azért hordom a maszkot (na meg a bünti). De ennyire sötét tényleg ne legyél. Dehogy olyan, nézz feljegyzéseket róla, valaki leírta hogy 5 gyerekét ásta el a kezével például. Meg nem volt elég hely tömegsírnak, egy angliai városban egy hét alatt került a temetőbe 11 ezer ember.

Na, SZERINTED??? Olyan? Mert vannak fertőzöttek papíron, akiknek nincs tünete, meg egy kis rétegre veszélyes?

Nem akarom lekicsinyelni a covidot, nem hagyhatjuk csak úgy a veszélyeztetettek közt terjedni, de!

Egyrészt ne járasd le magad, hogy ennyire idióta vagy l.

Másrészt azok is emberek voltak, akik meghaltak a pestisben, covidosan, ne sértsd őket hasonlítgatással, mint egy verseny.

2020. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!