Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni,...

Mit lehet olyankor tenni, amikor poénkodnak rajtad, de az neked rosszul esik, és hiába mondod el neki 1000x, hogy neked ez rosszul esik, nem hagyja abba?

Figyelt kérdés
Osztálytársam folyton azzal poénkodik, hogy én 10 macskával fogok megöregedni, mert még nem volt egy barátom se. Alapjáraton idegesít ez a téma, erre állandóan felhozza. Ráadásul padtársam, és el se tudok ülni mellőle.
2020. szept. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

én valamit visszaszólnék, ha csak egy csinállja,és már irritál.

pl, hogy lehet, hogy te meg hússzal, lehet 5 év múlva tök ocsmány leszel.

Vagy lehet, hogy te meg lefekszel mindenkivel, és aidses leszel, meg szülsz 6 gyereket 8 pasinak

2020. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"köszönöm a bókot".
2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ne reagálj semmit, mikor ezt mondja. Mintha levegő lenne. Azért csinálja, mert látja, hogy idegesít vele téged.
2020. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem várnám el h abba hagyja. Ő azt mond és azt csinál amit akar, nincs beleszólásom. Te nem vagy független másoktól.


Semmit nem tennék. Most is kibeszélnek munkahelyen, aztán néha lehurrognak, én meg válaszolok két szóval s megyek a dolgomra, mert ők veszekedni és vitázni akarnak a semmin, csak frusztráltak és mindent felnagyítanak. Nem kell semmivel sem foglalkozni és nem lesz semmi.

2020. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bele lehet köpni a szájába, ki lehet húzni alóla a széket, bele lehet szarni otthon egy zacskóba, és azt beleteheted a táskájába, vagy kabátzsebébe. Legyél kreatív.
2020. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mindig az idegesít, bánt, ami benned nincs letisztázva, és fájó pont. Valami miatt ez neked érzékeny terület. Ezen kéne agyalnod, hogy mi a bajod ezzel.
2020. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert szerinted mi a bajom ezzel?
2020. szept. 26. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha valami megérint, akkor az benned elvarratlan. Azzal neked is bajod van. Amivel ki vagy békülve, arra bárki bármit beszólhat, nem fog érdekelni. Én csak ezt mondtam.
2020. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom te magad is látod esélyét annak, hogy macskás öreg leszel egyedül. És ezért fáj és idegesít ez, mert mintha az igazságot mondaná ki.

De ez meg rajtad is múlik,hogy igaz lesz-e... Szerintem semmiképp, mivel hosszú az élet.

2020. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!