Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normalis szerintetek? Nem...

Ez normalis szerintetek? Nem tudom hogy csak poenkodnak e a kollegaim vagy rosszindulatbol szivatnak?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok, elso munkahelyemen vagyok epp, epitoiparban. A kollegaim viszont eleg erdekesek, van hogy tok normalisak es rendesek, maskor meg beszologatnak, oltogatnak, de eleg durva dolgokkal, pl. ilyesmikkel hogy “siess mar verjem a f..om a szadba” meg ilyen szovegekkel. Nem tudom eldonteni miert csinaljak, csak viccbol vagy szandekosan hogy idegesitsenek? A munkamat jol vegzem tehat arra nem lehet panaszuk.

2019. dec. 8. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ott a jelek szerint ez a színvonal. Ha zavar (engem is zavarna) keressél intelligensebb gárdát fölvonultató helyet.
2019. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehéziparban (építőipar, gépipar), ahol férfiak dolgoznak, és nehéz munkát végeznek, ott a stílus sem kisasszonyos. Ha munkaidő végén már jóindulatúan köszön el tőled, akkor ne vedd magadra.

Én pl. sok nő között dolgozom, és vannak köztük szabad szájúak. Egyikük mond néha olyanokat, hogy "a f...om kivan tőled". Nekem is, másnak is. Ha most fennakadok rajta, mi van? Őt átnevelni nem tudom. Tudomásul kell venni, hogy itt ez van és kész.

2019. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy riválist látnak benned!
2019. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy van mikor normalisan elkoszonnek, van mikor meg elkoszonesnel is belonek egy beszolast, ezert nem tudom eldonteni.

Utolsonak: hogy erted azt hogy rivalis? Tudom a szo jelenteset de mit jelent ebben a helyzetben?

2019. dec. 8. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez van akkor, ha az ember 72-es IQ-val rendelkező neandervölgyiekkel dolgozik együtt.
2019. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi ők ilyenek. Nem kell komolyan venni! Szólj vissza nekik. Egy időután megszokod.
2019. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os:

De miért vegye át ő ezt a stílust? Ha lemegy a szintjükre, akkor szellemileg amazok fölénye igazolódik be. Ők győztek.

2019. dec. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tanulj tovább és legyél Te a következő főnök.

Ők meg jók lesznek beosztottnak:)

(Akkor Te diktálhatod a feltételeket nekik. Már ha megtűröd ezt a csürhét a vállalatodnál.)

2019. dec. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik munkatársam pontosan ugyanezt a mondatot szokta használni (verjem a f..szom a szádba), és szerintem is undorító, meg gáz, de ettől függetlenül jóban vagyunk, "poénból" mondja csak.
2019. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rivális: úgy értve, féltik talán a munkájukat, lehet ügyesebb vagy, vagy a megbízó dicsér, és ez fájhat az ilyen szakavatott barmoknak!
2019. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!