Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézhet így rám az eladó?

Miért nézhet így rám az eladó?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer előfordult, hogy bementem valami sminkes üzletbe vagy ruhaboltba és az eladó (mindkét esetben idősebb nő) kétségbeesett arccal nézett rám mikor meglátott mintha baj lenne, hogy ott vásárolok. Én egy fiatalabb csaj vagyok. Tippek hogy miért lehetett?
2020. szept. 22. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Most nem szeretnélek megsérteni, de lehet, hogy ezt gondolták: Rajtad már a smink sem segít.
2020. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésnek szánom, mivel ismerlek. Nem túl extrém a külső megjelenésed, öltözködésed? Bőrszíned? Sajnos létezik a rasszizmus, meg alapból is előítéletesek az emberek. Lehet, hogy azt nézik ki belőled, hogy esetleg lopni készülsz.

Mivel nem ismerünk sem téged, sem az említett eladókat, ezért csak találgatni lehet. A fentiek is benne lehetnek a pakliban.

2020. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*mivel NEM ismerlek (bocsánat!)
2020. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kreol bőröm van, és bő ruhákba járok. Ahányszor bemegyek a Douglas-be, úgy néznek rám, mintha egy iraki menekült lennék.
2020. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rohadtul unja a mukáját és nem ellened irányul a dolog.🙂
2020. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ilyen helyen.

Több oka lehet. Vagy "problémásnak" nézel ki, aki ha nem is lop, de mondjuk kipróbálja a terméket a teszterek helyett, kinyitogatja a nem teszter szempillaspirálokat, körömlakkokat (rengeteg ilyen van jól öltözöttek között is, és még ő van felháborodva ha rászólnak). Én egy idő után ráuntam, és nem szóltam rájuk, de ettől még a tekintetem nem volt kedves.

Vagy pont valami olyan helyen turkálsz, amit nemrég rakott rendbe, és nem örül, hogy megint szét lesz dobálva minden.

Vagy ezer dolga van (leltár, áruvisszahívás, polc átépítés, takarítás), és azt nézi, hogy már megint egy vásárló, remélem nem akar tőlem semmit, mert már így is meg vagyok csúszva az idővel.

Vagy szimplán fáradt, töke kivan az egész munkájával.

A kereskedelem nagyon rossz, hatalmas munkaerőhiány és fluktuáció van mindenhol (vagyis a korona előtt Budapesten ez volt, azóta nem tudom ,mi van). Ha huzamosabb ideig dolgozik benne az ember, nagyon meg lehet utálni a vevőket, mert oké, hogy van 20% normális, de valahogy mindig a maradék 80%-al kell foglalkozni.

Ne vedd magadra, ne barmold szét a termékeket, akkor nem lesz joga csúnyán nézni. Nem a te hibád, hogy utálják a munkájukat.

2020. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan állok, csak srácként. Bárhova megyek, mindenki csak néz, les, vágod, belebámul nemhogy a pofámba, a lelkemet kikergeti a testemből annyira les. Engem idegileg felb.sz, ha valaki folyamatosan néz a halál tudja miért, elkezd azon az oldalon fájni a fejem, amerről bámulnak és meg tudnám fejelni azt a valakit, bárki is az.
2020. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk, nem láthatunk bele a fejébe. Sok oka lehet. Néhány ötlet hogy miért bámulhatott meg az idősebb nő téged, a fiatal lányt:

- szerelmes beléd

- kívánatosnak tart

- kissé kicombosodtál mióta legutóbb látott

- arról ábrándozik hogy veled ül a vonaton kézenfogva.


😊😊😌

2020. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!