Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen esetben??

Mit tehetek ilyen esetben??

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek azt mondtam, megállom a helyem pszichológusként, mert volt extra nagy lelki bánata, és olyanra számítottam, hogy "nem szeret viszont" meg hogy "senki se szeret" de egy tényleg komoly témáról volt szó, amire teljesen nem számítottam, és ezért kb. semmit nem tudtam csinálni. Ilyenkor mit tegyek?

2020. szept. 25. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki hogy tisztában vagy a saját képességeiddel, és az ő problémája meghaladja azokat, ezért javaslod neki xy szakembert, aki tud neki valóban segíteni.

Ez így őszinte és segítőkész.

2020. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
33%
hát így nem könnyű, hogy nem mondod el mi volt a téma, de amúgy próbálj meg arra hatni, hogy nem igaz, nincs is úgy
2020. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy az egyik családtagja súlyosan beteg, és elöltözött, mert ,,magányra van szüksége" röviden ennyi. Viszont igazából már annyival megoldottam, hogy eltereltem a témát, és most nem is gondol rá, és tök boldog. De azért köszönöm a segítséget. Mindenki kapta a zöld pipát.
2020. szept. 25. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Esetleg nem lehet nálad időpontot kérni gond felmérésére? majd kezeltetésére?

Röviden annyi a gondomról hogy már semmi sem érdekel a szó szoros értelmében és semmitől sem vagyok boldog 22 évesen,egyre jobban telik az idő egyre rosszabb lesz.

2020. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál néhány pohárkával az egyik kulcsszavadból és meglásd megered a nyelved és megoldod az egész világ problémáját 😎😳👌😂
2020. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor elég,ha türelmesen meghallgatjuk a másikat, már az is megkönnyebbülés neki. Komoly döntéshez tanácsot nem szoktam adni ,mert úgyis mindenki a saját feje után megy,és nem vállalhatjuk az esetleges következményeket .
2020. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!